.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Solaris zaprasza na światową premierę online Urbino 18 hydrogen

14 września Solaris po raz pierwszy zaprezentuje Urbino 18 hydrogen, przegubowy autobus wodorowy. Uroczysty pokaz najnowszego Solarisa poprzedzi międzynarodowa konferencja SolarisTalks 2022.

Solaris zaprasza na światową premierę online Urbino 18 hydrogen
Solaris zaprasza na światową premierę online Urbino 18 hydrogen

 

Reklama
oknonet.pl

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:00, a jego pierwszą częścią będzie SolarisTalks 2022, międzynarodowa konferencja poświęcona tematyce elektromobilności. Podczas tego spotkania specjaliści Biura Technicznego oraz członkowie Zarządu firmy Solaris podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z wdrażania e-mobilnych rozwiązań w europejskich miastach, rozwoju technologii wodorowych oraz oferowania zaawansowanych usług w zakresie After Sales.

Gość specjalny konferencji SolarisTalks – Adrian Zinke, Dyrektor Działu Technicznego Regionalverkehr Köln, podzieli się doświadczeniami operatora z wprowadzenia i funkcjonowania autobusów wodorowych w ramach transportu publicznego Kolonii.

Rozmowy o elektromobilności i najnowszych technologiach przygotują uczestników na najważniejsze wydarzenie dnia: światową premierę Urbino 18 hydrogen, zaplanowaną na godz. 12:00. Będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć najnowszy produkt Solarisa na żywo, dowiedzieć się więcej o jego możliwościach technicznych oraz przyjrzeć się z bliska tej innowacyjnej konstrukcji.

Oba wydarzenia będą relacjonowane na żywo.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Źródło: solarisbus.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz