.
Reklama
targikielce.pl/
.

Elocity uruchomiło Portal Dzierżawy Miejsc. Tu znajdziesz idealne miejsce pod budowę stacji ładowania

Jesteś inwestorem i szukasz lokalizacji pod rozbudowę sieci ładowania pojazdów elektrycznych? A może masz idealną działkę pod tego typu instalację, ale zastanawiasz się, jak ją sfinansować? Elocity uruchomiło Portal Dzierżawy Miejsc (PDM), dzięki któremu łatwiej znajdziesz swojego partnera biznesowego.

Elocity uruchomiło Portal Dzierżawy Miejsc. Tu znajdziesz idealne miejsce pod budowę stacji ładowania
Elocity uruchomiło Portal Dzierżawy Miejsc. Tu znajdziesz idealne miejsce pod budowę stacji ładowania

Inwestorzy dobrze wiedzą, jak czasochłonne jest szukanie atrakcyjnego miejsca pod budowę stacji ładowania zeroemisyjnych samochodów i dotarcie do właścicieli takich terenów. Z kolei właściciele często sami szukają kontaktu z firmami, aby udostępnić im swoje lokalizacje. Okazuje się jednak, że baner zawieszony na płocie nie zawsze zdaje egzamin, a obu zainteresowanym stronom niełatwo się spotkać.

Reklama
oknonet.pl

Nasze doświadczenie pokazuje, że są sytuacje, kiedy właściciel biznesu chciałby mieć na swoim terenie stację ładowania, ale z różnych względów nie może zainwestować własnych środków w jej budowę oraz eksploatację – mówi Jan Trzeciakowski, Sales & marketing manager – Partner channel Elocity. – W takim przypadku możliwym rozwiązaniem jest dla niego wydzierżawienie określonej powierzchni operatorowi pod rozbudowę sieci punktów ładowania. To sytuacja win – win, która pozwala zarabiać obu stronom. Jako wiodący dostawca oprogramowania do stacji ładowania, postanowiliśmy ułatwić kontakt i współpracę partnerom Elocity, którzy budują sieci ładowania z właścicielami terenów – dodaje Trzeciakowski.

Portal Dzierżawy Miejsc Elocity. Tu znajdziesz kontakt do właścicieli działek pod stacje ładowania

Tak powstała inicjatywa budowy i rozwoju Portalu Dzierżawy Miejsc. Spółka zaprojektowała rozwiązanie w oparciu o znajomość rynku i uważność na potrzeby osób zainteresowanych rozwojem elektromobilności w Polsce. Portal umożliwia wymianę kontaktów, budowanie relacji inwestorów i właścicieli terenów pod stacje ładowania, a także optymalizuje czas, którego potrzebowały dotąd obie strony.

Wraz z rozwojem transportu zeroemisyjnego coraz więcej właścicieli hoteli, biurowców, czy biznesów w popularnych miejscowościach turystycznych, chce mieć na swoim terenie stacje ładowania aut elektrycznych – przekonuje Michał Baranowski, CEO Elocity. – To podnosi atrakcyjność miejsca, wpisuje się w trendy i przyciąga określony typ klientów. Dla inwestora PDM to narzędzie wsparcia szybszego rozwoju sieci ładowarek w punktach atrakcyjnych dla klienta końcowego, czy spójnych z przyjętą strategią biznesową – zaznacza Baranowski.

Wypełnij formularz i dołącz do Portalu Dzierżawy Miejsc Elocity

Jak zgłosić swoją lokalizację do Portalu Dzierżawy Miejsc Elocity? Wystarczy wypełnić formularz umieszczony na stronie elocity wynajmij-parking. Usługa jest bezpłatna zarówno dla inwestorów, jak i właścicieli terenów pod stacje ładowania.

Wpisane do niego dane automatycznie trafią do specjalnej aplikacji, dostępnej tylko dla partnerów Elocity. Jeśli któryś z nich zainteresuje się daną lokalizacją, szybko i sprawnie będzie mógł skontaktować się bezpośrednio z właścicielem działki. Dzięki możliwości czasowego zarezerwowania wybranego miejsca inwestor zyskuje pewność, że żaden inny podmiot nie ubiegnie go w staraniach o pozyskanie wybranego terenu.

Jeszcze przed oficjalnym startem Portalu każdego dnia do Elocity wpływały zapytania od podmiotów zainteresowanych udostępnieniem swojego terenu pod stacje ładowania – przyznaje Jan Trzeciakowski. – Wśród nich znajdują się lokalizacje z terenu całej Polski, w tym te położone zarówno w największych miastach, jak i te w dość zaskakujących miejscach. Pokazuje to, jak dynamicznie rozwija się dziś rynek elektromobilności i jak szybko rośnie zainteresowanie budową stacji ładowania pojazdów zeroemisyjnych. Dla biznesu to idealny moment, by ten trend wykorzystać – zaznacza.

Źródło: elo.city

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz