Reklama
bosch-homecomfort

Rusza pierwszy Konkurs e-Mobility Media Awards

Dziennikarze najbardziej zaangażowani w budowanie świadomości społecznej w zakresie elektromobilności otrzymają nagrody w Konkursie e-Mobility Media Awards 2021, organizowanym przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów i Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.

Rusza pierwszy Konkurs e-Mobility Media Awards
Rusza pierwszy Konkurs e-Mobility Media Awards [Źródło: elektromobilni.pl]

Od dzisiaj (27.07.2021 r.) redakcje gazet, czasopism, stacji radiowych, telewizyjnych, portali internetowych oraz dziennikarze mogą zgłaszać nominacje do konkursu poprzez stronę kampanii elektromobilni.pl. Jego wyniki poznamy już w październiku, podczas gali Kongresu Nowej Mobilności w Łodzi.

Organizatorem Konkursu „e-Mobility Media Awards 2021” jest Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych we współpracy z PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o. Celem Konkursu jest wspieranie rozwoju rynku elektromobilności i paliw alternatywnych w Polsce.

Dynamiczna sytuacja na rynku pojazdów z napędem elektrycznym, niedawne rozpoczęcie naboru w ramach programu „Mój elektryk”, czy też ogłoszenie w lipcu planu „Fit for 55”, którego przyjęcie może doprowadzić do ustanowienia terminu zakończenia rejestracji samochodów spalinowych w całej Unii Europejskiej – to wszystko sprawia, że o elektromobilności mówi się i pisze coraz częściej. W przestrzeni publicznej wciąż funkcjonuje jednak wiele mitów związanych z elektryfikacją transportu. Naszym celem jest wyróżnienie tych mediów, które w rzetelny sposób i w największym stopniu przyczyniają się do kształtowania opinii społecznej na temat pojazdów elektrycznych – mówi Łukasz Witkowski, Dyrektor Operacyjny PSPA.

Zgłoszenia do e-Mobility Media Awards będą przyjmowane łącznie w 16 kategoriach. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 27 lipca do 30 września br. Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród nastąpi w październiku 2021 roku podczas Kongresu Nowej Mobilności.

Źródło: elektromobilni.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz