Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Kup bilet na konferencję przyszłości!

Już we wrześniu Łódź po raz czwarty stanie się centrum zrównoważonego transportu w Polsce i regionie CEE. W dniach 26-28 września br. odbędzie Kongres Nowej Mobilności 2023, podczas którego liderzy, praktycy i eksperci zielonej transformacji będą debatować w sześciu głównych ścieżkach tematycznych. Zainteresowani wydarzeniem mogą już skorzystać z drugiej tury biletów.

Kup bilet na konferencję przyszłości!
Kup bilet na konferencję przyszłości!

Zachodzące zmiany zarówno geopolityczne, jak też regulacje prawne wpływają na cały sektor nowej mobilności. Na rynki Unii Europejskiej i gospodarkę energetyczną wciąż oddziałują skutki wojny w Ukrainie, co wpływa na przyspieszanie dążenia do uniezależnienia unijnej gospodarki od importu paliw kopalnych. Ponadto w 2023 r. wejdą w życie regulacje prawne przełomowe dla europejskiego sektora elektromobilności w Unii Europejskiej. Oznacza to m.in., że za niecałe 13 lat nie kupimy już nowego samochodu z silnikiem spalinowym (wyjątek stanowić będą jedynie te zasilane paliwami syntetycznymi). Procedowane są również rozwiązania prawne związane z infrastrukturą ładowania, które zakładają, że już za mniej niż 4 lata co 60 km sieci TEN-T będą musiały zostać rozmieszczone punkty ładowania o mocy co najmniej 400 kW.

Tegoroczna edycja Kongresu Nowej Mobilności odbędzie się w przełomowym okresie dla całego sektora e-mobility. Ostateczne głosowanie Rady UE dotyczące ograniczenia emisji CO2 nowych samochodów osobowych i dostawczych o 100% od 2035 r. jest niewątpliwym sukcesem i potwierdzeniem kontynuacji obranego kierunku na drodze ku neutralności klimatycznej zjednoczonej Europy. Wrześniowa konferencja będzie niepowtarzalną okazją, by w gronie kluczowych interesariuszy zainicjować dyskusję o szansach i wyzwaniach regionu CEE związanych z transformacją sektora transportu – mówi Maciej Mazur, Dyrektor zarządzający PSPA, Wiceprezydent AVERE.

Rozbudowany program sześciu strategicznych ścieżek tematycznych:

  • Global e-Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy dotyczące sektora elektromobilności w ujęciu globalnym),
  • Poland Drives e-Mobility (forum przedstawicieli kluczowych interesariuszy z całego łańcucha wartości elektromobilności dotyczące wyzwań wpływających na tempo transformacji polskiego transportu),
  • Battery Day – EBA Summit (konferencja producentów i ekspertów technologii bateryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego),
  • Green Fleet Forum – ESG (forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych),
  • eHDV Forum (forum poświęcone rozwojowi sektora zeroemisyjnego transportu ciężkiego),
  • Hydrogen Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy komercyjnego upowszechnienia technologii wodorowych w transporcie).

Konferencja będzie trwała 3 dni i odbędzie się na 5 scenach. Weźmie w niej udział ponad 1500 uczestników, w tym ok. 400 prelegentów, którzy poruszą ponad 250 zagadnień związanych z rozwojem nowej mobilności.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w Kongresie Nowej Mobilności 2023 mogą zakupić bilety w regularnej cenie 1950 zł netto za wejściówki „Conference & EXPO pass” oraz 499 zł netto za „EXPO pass”.

Bilety można nabyć na stronie: kongresnowejmobilnosci.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz