Reklama
http://www.multitherma.com/

Enerp – rodzinna firma działająca na terenie całej Polski

Enerp to firma aktywnie działająca na rynku OZE w Polsce od 2018 r. Świadczy usługi w zakresie zakupu i montażu mikro oraz małych instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii i solarnych systemów UPS. Realizuje projekty on-grid, off-grid, hybrydowe oraz  zajmuje się odpowiednim doborem i montażem pomp ciepła.

Enerp - rodzinna firma działająca na terenie całej Polski
Enerp - rodzinna firma działająca na terenie całej Polski [źródło: www.enerp.pl]

Jesteśmy firmą specjalizująca się w systemach zasilania awaryjnego oraz magazynów energii opartych o podzespoły marki Victron Energy. Warto wiedzieć, że w domowej instalacji solarnej, oprócz paneli słonecznych, inwerterów i pozostałych podzespołów fotowoltaiki, ważną rolę odgrywają magazyny prądu. Urządzenia te pozwalają na gromadzenie i przechowywanie zasobów energetycznych pozyskanej z promieniowania słonecznego. Ten swoisty przydomowy akumulator stanowi także bufor bezpieczeństwa w przypadku awarii układu, pełniąc funkcję zasilania awaryjnego. Oprócz magazynów energii Victron wykonujemy instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Dzięki naszym usługom możesz skorzystać z oszczędności oraz niezależności energetycznej. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do nowoczesnych technologii związanych z systemami zasilania awaryjnego i magazynami energii.

Głównym profilem naszej działalności jest fotowoltaika z montażem na terenie całego kraju. Ofertę kierujemy do gospodarstw domowych, rolnych i przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać zalety paneli słonecznych na potrzeby użytku domowego i komercyjnego. Własne ogniwa zamontowane na gruncie czy dachówce budynku to mniejszy koszt płaconych rachunków za prąd i pozytywny wpływ na ekosystem. Wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii pozwala nam na zaproponowanie produktów najlepszej jakości oraz konkurencyjne ceny.

Nasza firma zrealizowała wiele inwestycji na terenie Warszawy i całej Polski. Zawsze podchodząc rzetelnie do obowiązków i indywidualnie do potrzeb Klienta, przekazywaliśmy najważniejsze informacje, dotyczące m.in. tego, ile energii produkuje ogniwo, czy możliwy jest bezinwazyjny montaż paneli fotowoltaicznych oraz jak wygląda mocowanie ich na takich elementach jak dachówka. Bardzo ważne również było dla nas dokładne zaprezentowanie kosztów związanych z przedsięwzięciem. Uczciwe warunki, jak i otwartość na inwestorów sprawiły, że zaufało nam wielu ludzi, powierzając zadanie, jakim jest zakładanie fotowoltaiki na ich posesjach.

Za zleceniem stoi jakaś historia. Nigdy nie chcieliśmy, aby to była po prostu sprzedaż i montaż modułów fotowoltaicznych. Pragnęliśmy, aby nasi Klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał dostarczonych rozwiązań. Dokonywaliśmy więc dokładnych wyliczeń, wybieraliśmy technologię i prezentowaliśmy cały projekt inwestorom. Po uzyskaniu akceptacji – przystępowaliśmy do pracy.

Wiele z dotychczas zrealizowanych zadań dotyczyło bezinwazyjnego zakładania fotowoltaiki i systemów on-grid, czyli ze stałym wykorzystaniem mocy i ewentualnym przekazaniem nadwyżki energii do sieci. W kilku przypadkach jednak postawiliśmy na rozwiązania hybrydowe – czyli zarówno on-grid, jak i off-grid, polegający na możliwości magazynowania wyprodukowanej elektryczności.

Źródło: enerp.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz