Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Targi Instalacyjne w kwietniu 2022 roku

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE odbędą się w Poznaniu w terminie 25 do 27 kwietnia 2022 roku. Edycja zaplanowana na wrzesień tego roku została odwołana.

Targi instalacyjne w kwietniu 2022

Targi Instalacyjne kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, jak również rozwiązania dla OZE, pompy ciepła oraz fotowoltaikę.

 

Po rozmowach z wystawcami, stowarzyszeniami i pozostałymi partnerami podjęliśmy decyzję o rezygnacji z organizowania targów instalacyjnych w drugiej połowie tego roku. Wspólnie uznaliśmy, że termin kwietniowy przyszłego roku przyczyni się do obecności większej liczby specjalistycznych zwiedzających. Dzięki temu wydarzenie przyniesie większe korzyści biznesowe wszystkim ich uczestnikom – wyjaśnia dyrektor projektu Mateusz Szymczak.

Grupa MTP – organizator wydarzenia – zaprasza już teraz do zgłaszania chęci udziału w przyszłorocznych targach.

Wszyscy jesteśmy spragnieni spotkań i cieszymy się, że branża targowa została właśnie odmrożona. Jesteśmy w pełni przygotowani do organizacji targów zgodnie z reżimem sanitarnym i zapewnienia ich uczestnikom bezpiecznych dla zdrowia warunków. Mamy mnóstwo ciekawych pomysłów dotyczących formuły przyszłorocznych targów. Nie możemy się doczekać, aby wspólnie z naszymi partnerami je zrealizować – podkreśla Mateusz Szymczak.

Targi INSTALACJE powróciły do swojego tradycyjnego kwietniowego terminu. Organizatorzy mają nadzieję, ze poprawiająca się sytuacji epidemiczna pozwoli na kwietniową edycję  i na jej kolejne wersje.

Źródło: instalacje.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz