Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

TacoFlow3 GenS – kompaktowa pompa do różnorodnych zastosowań

Pompy obiegowe firmy Taconova wyróżniają się wysokim standardem technicznym, niezawodnym działaniem i wszechstronnością zastosowań. Model TacoFlow3 GenS oferuje liczne korzyści klientom OEM, którzy mogą łatwo zintegrować go w swoich urządzeniach. Ta wyjątkowo wydajna bezdławnicowa pompa obiegowa jest jednym z najmniejszych produktów tego typu na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu w różnych instalacjach. Pomimo tak kompaktowych wymiarów, przekonuje wysokością podnoszenia nawet do 8,5 m.

TacoFlow3 GenS – kompaktowa pompa do różnorodnych zastosowań
TacoFlow3 GenS – kompaktowa pompa do różnorodnych zastosowań

Innowacyjna, bezdławnicowa pompa obiegowa TacoFlow3 GenS przeznaczona jest do stosowania w urządzeniach, takich jak kotły gazowe, stacje świeżej wody użytkowej, czy solarne grupy pompowe (wersja TacoFlow3 GenS Solar). Oferta obejmuje różne warianty obudowy z przyłączami DN15 i DN25 oraz specjalną wersję z materiału kompozytowego, do zastosowań grzewczych. Sterowanie odbywa się za pomocą zewnętrznego sygnału PWM o profilu „Grzewczy” lub „Solarny” z komunikatem zwrotnym. Pomimo wyjątkowo kompaktowej konstrukcji pompa charakteryzuje się wysoką efektywnością, co gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

Wygodna integracja z różnymi urządzeniami

Integracja pomp TacoFlow3 GenS i TacoFlow3 GenS Solar z różnorodnymi produktami jest łatwa i bezproblemowa.

Zaczęliśmy już stosować je w naszych własnych urządzeniach, takich jak nowy moduł świeżej wody użytkowej TacoTherm Fresh Mega3 oraz solarne grupy pompowe TacoSol Circ ER i TacoSol Circ ZR. Integracja obu pomp jest szybka i wygodna, co stanowi istotną zaletę, zwłaszcza dla naszych klientów OEM – mówi Ralph Seewald, Dyrektor Zarządzający firmy Taconova.

Elastyczny montaż i niezawodne działanie

Niezależnie od tego, czy pompy wykorzystywane są w stacjach świeżej wody, czy w systemach solarnych, specjalnie opracowana wtyczka TacoSmart z kablem i wysokim stopniem ochrony IP, umożliwia wszystkie kierunki instalacji. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii silników synchronicznych z magnesami trwałymi urządzenia charakteryzują się nie tylko wysoką niezawodnością i brakiem konieczności konserwacji, ale także bezpieczną i cichą pracą. Pompa TacoFlow3 GenS wyposażona jest w śrubę odpowietrzającą, która umożliwia ręczne odblokowanie, a model TacoFlow3 GenS Solar posiada automatyczną funkcję zapobiegającą blokowaniu.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb

Od wielu lat firma Taconova rozwija rozwiązania produktowe, specjalnie dostosowane do potrzeb klientów OEM. W zakresie techniki pompowej odbywa się to w ścisłej współpracy z siostrzaną spółką TacoItalia. Efektem jest wieloletnia kooperacja z wieloma renomowanymi producentami.

Jesteśmy dumni z listy naszych klientów OEM, z których wielu stosuje nasze pompy w swoich urządzeniach od 2001 roku. Ciągle mobilizuje nas to do dalszej optymalizacji wysokiej jakości produktów poprzez innowacyjne pomysły. To my zaprezentowaliśmy pierwsze wysokowydajne pompy do gazowych kotłów ściennych i możemy pochwalić się 25 patentami i ponad 30-letnim doświadczeniem w samym tylko sektorze pomp. Dzięki współpracy z klientami OEM jesteśmy ekspertami w dziedzinie wysokowydajnych pomp, które oczywiście wykorzystujemy również w naszych własnych rozwiązaniach systemowych, oferowanych na rynku – mówi Ralph Seewald.

Źródło: taconova.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz