Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Podsumowanie Dynamicznego Roku Marki Thermatec: Przegląd Sukcesów 2023

Rok 2023 okazał się dla marki Thermatec niezwykle intensywny, niosąc ze sobą szereg znaczących osiągnięć, które mocno ugruntowały pozycję firmy na rynku. Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych wydarzeń, które miały istotny wpływ na rozwój marki

Podsumowanie Dynamicznego Roku Marki Thermatec: Przegląd Sukcesów 2023
Podsumowanie Dynamicznego Roku Marki Thermatec: Przegląd Sukcesów 2023 [źródło: www.thermatec.pl]

Wprowadzenie innowacyjnej Serii S LINE i Nowych Urządzeń
Zespół Thermatec nie próżnował  – wprowadzono nową serię urządzeń S LINE, nową pompę do zastosowań komercyjnych serii C LINE, oraz innowacyjną serię zbiorników CWU i buforowych (wersja Titanum) standardowo wyposażonych w anodę tytanową.

Międzynarodowy Sukces na Targach HVAC Expo i ENEX
Udział w międzynarodowych targach Warsaw HVAC Expo i ENEX w Kielcach okazał się strzałem w dziesiątkę, przynosząc Thermatec ogromny sukces i przewyższając nasze najśmielsze oczekiwania. To potwierdzenie, że rok 2023 był dla nas wyjątkowy.

Ekspansja na Rynek Czeski i Niemiecki
Z dumą ogłaszamy sukcesywną ekspansję naszych urządzeń na rynki czeski i niemiecki. Rozmowy dotyczące kolejnych współprac międzynarodowych są już w trakcie.

Wpis na Niemiecką Listę BAFA
Nasze pompy ciepła zdobyły uznanie, zostając wpisane na niemiecką listę BAFA, co otwiera możliwość rządowego dofinansowania na terenie Niemiec.

Rozbudowana Sieć Dystrybucyjna i Partnerska:
Przez cały rok budowaliśmy efektywną sieć dystrybucyjną, instalatorską i autoryzowanych partnerów serwisowych na terenie Polski, umacniając naszą obecność na rynku.

Uczestnictwo w Konferencjach Branżowych i Ekologicznych
Thermatec aktywnie uczestniczyło w ogólnopolskich konferencjach, dzieląc się wiedzą na temat ekologii i branżowych innowacji, m.in. na konferencji „Czyste Powietrze od Źródła do Odbiorcy…” w Gdańsku oraz na XV Ogólnopolskim Festiwalu Energetyki na Uniwersytecie Opolskim.

Szkolenia dla Instalatorów i Serwisantów
Skierowane zarówno do instalatorów, jak i serwisantów, przeprowadziliśmy serię szkoleń, podczas których przekazaliśmy wiedzę praktyczną. W roku 2023 przeszkoliliśmy blisko 400 osób!

Nagrody i Wyróżnienia
Z dumą przyjęliśmy nagrody i wyróżnienia dla naszych urządzeń, a nasz partner, Innowacyjny Dom, zapewnił udział urządzeń Thermatec w branżowych konkursach.

Partner Strategiczny Warsaw HVAC Expo 2024
Zostaliśmy Partnerem Strategicznym Warsaw HVAC Expo 2024, co jest dla nas wielkim wyróżnieniem i szansą na dalszy rozwój.

Wsparcie Sportu i Młodych Talentów
Nasza firma nie zapomina o społecznej roli – byliśmy głównym sponsorem na Międzynarodowych Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym EDGE CUP 2023 w Katowicach, wspierając obiecujących, młodych sportowców.

 

414077814 343486818438948 27938086753439741 n

 

Podsumowanie

W roku 2023 firma Thermatec odniosła serię sukcesów, wprowadzając innowacyjną serię S LINE oraz nowe urządzenia, takie jak pompa C LINE do zastosowań komercyjnych oraz unikatowa seria zbiorników CWU i buforowych (wersja Titanum) z anodą tytanową. Uczestnictwo w międzynarodowych targach HVAC Expo i ENEX przyniosło ogromny sukces, przewyższając najśmielsze oczekiwania. Z dumą ogłoszono także sukcesywną ekspansję na rynki czeski i niemiecki, co potwierdza wpis na niemiecką listę BAFA, umożliwiający uzyskanie rządowego dofinansowania. Budowanie rozbudowanej sieci dystrybucyjnej i partnerskiej na terenie Polski umocniło pozycję Thermatec na rynku. Aktywne uczestnictwo w konferencjach branżowych, szkolenia dla instalatorów i serwisantów, zdobyte nagrody, oraz miano Partnera Strategicznego na Warsaw HVAC Expo 2024 to kolejne kamienie milowe. Dodatkowo, firma nie zapomina o roli społecznej, wspierając młodych talentów, co znalazło wyraz w sponsoringu Międzynarodowych Zawodów w Łyżwiarstwie Figurowym EDGE CUP 2023 w Katowicach.

Dziękujemy za wsparcie naszych partnerów, klientów i całego zespołu Thermatec. Rok 2024 zaczynamy z jeszcze większym zapałem i gotowością do dalszego rozwoju!

Więcej informacji  znajdą Państwo na stronie thermatec.pl oraz homestar.pl

Źródło: homestar.pl

Home Star Sp. z o.o.
Misjonarzy Oblatów MN 20A,
40-129 Katowice
tel. biuro: (+48) 32 722 02 03
tel. sprzedaż:(+48) 533 222 223
e-mail: [email protected]
www.homestar.pl
https://www.facebook.com/homestarfotowoltaika/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz