Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Najważniejsze produkty dla domu

Warszawa, 27 września 2021 - Raporty sponsorowane przez Resideo przedstawiają aktualne oraz przyszłe trendy

Najważniejsze produkty dla domu (źródło: resideo.com)
Najważniejsze produkty dla domu (źródło: resideo.com)
  •  Dwukrotny wzrost sprzedaży termostatów sterowanych mobilnie w porównaniu z rokiem 2018;
  • 80% europejskich respondentów chce zdalnie zarządzać swoim domem;
  • Smak i jakość wody z kranu jest ważna dla 75% Polaków, w innych krajach kształtuje się to następująco: 92% Czechów, 94% Rumunów, 85% Słowaków, 94% Węgrów.

 

Resideo, globalny dostawca rozwiązań z zakresu komfortu i bezpieczeństwa, oferuje serię doskonałych produktów do zarządzania i monitorowania domu – również takich, którymi można zarządzać za pomocą smartfona. Od zarządzania temperaturą po podnoszenie jakości wody – urządzenia Resideo pomogą zwiększyć wydajność, poziom bezpieczeństwa i oszczęd­ności energii.

Honeywell Home evohome – inteligentny system strefowy

Kontrola temperatury jest bardzo istotna. Honeywell Home evohome firmy Resideo to system do zarządzania i kontroli temperatury w domu. Dzięki funkcji “Smart Zoning”, evohome umożliwia sterowanie temperaturą nawet 12 różnych pomieszczeń domu z jednego urządzenia za pomocą aplikacji. Aby jeszcze lepiej kontrolować temperaturę w domu, można skorzystać z funkcji dopasowania do pogody, która monitoruje i dostarcza informacji o temperaturze zewnętrznej. Funkcja ta ułatwia natychmiastowe dopasowanie pracy systemu w przypadku wszelkich nagłych zmian temperatury. To oznacza, że evohome w sposób automatyczny będzie utrzymywać komfort na zadanym poziomie niezależnie od pogody. Warto również podkreślić nową funkcjonalność systemu: kompatybilność z pompą ciepła.

Filtry z płukaniem wstecznym Braukmann F74CS i FK74CS

Filtry Braukmann F74CS I FK74CS wykorzystują opatentowany przez firmę Resideo system płukania wstecznego. Jest to niezawodna metoda odfiltrowywania cząstek stałych nierozpuszczalnych w wodzie, takich jak rdza, pakuły czy ziarenka piasku, oraz ciągły przepływ filtrowanej wody nawet podczas procesu płukania wstecznego. Filtry F74CS i FK74CS skutecznie chronią instalację wody pitnej bez wpływu na właściwości chemiczne czy higieniczne samej wody. Ponadto połączenie regulatora ciśnienia z filtrem w jednym korpusie FK74CS pozwala zaoszczędzić miejsce i koszty montażu.

źródło: homecomfort.resideo.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz