Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Już jutro odbędzie się darmowy webinar „Ogrzewanie za pomocą systemów VRF? Tak, to możliwe!”

Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Webinarowej Środy. Podczas jutrzejszego webinarium, które rozpocznie się o godzinie 10, ekspert Maciej Spychaj, opowie o zastosowaniu systemów VRF do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń, takich jak biura, hale produkcyjne czy magazyny.

Już jutro odbędzie się darmowy webinar „Ogrzewanie za pomocą systemów VRF? Tak, to możliwe!”
Już jutro odbędzie się darmowy webinar „Ogrzewanie za pomocą systemów VRF? Tak, to możliwe!”

Ekspert zaprezentuje możliwości systemów mini VRF, VRF 2 i 3 rurowych oraz GHP. Ponadto, omówi, w jakich przypadkach mogą one być najbardziej efektywne, zapewniając skuteczne i wydajne ogrzewanie.

W trakcie webinarium zostanie przeprowadzona dokładna analiza i porównanie danych katalogowych z danymi skorygowanymi, co pozwoli uzyskać kompleksowe informacje na temat systemów VRF. Dodatkowo zostanie zaprezentowane działanie programu doborowego jako narzędzia do pozyskiwania danych obliczeniowych, co umożliwi precyzyjne planowanie i dobór odpowiedniego systemu.

Nie zabraknie również omówienia możliwości wykorzystania systemów VRF wraz z wymiennikami wodnymi. Uczestnicy dowiedzą się, jak te rozwiązania mogą przyczynić się do zwiększenia efektywności i oszczędności energetycznych.

Prelegent przedstawi również dedykowane systemy sterowania, zarówno lokalne, jak i centralne, które można wykorzystać w połączeniu z systemami VRF. Omówi zarówno wady, zalety, jak i ograniczenia tych rozwiązań, przywołując przykłady ich praktycznych zastosowań.

Webinarium będzie doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat ogrzewania za pomocą systemów VRF oraz do zadawania pytań ekspertowi.

Szczegóły spotkania:

Data: Środa, 5 lipca
Godzina: 10:00

Zainteresowanych uczestnictwem w webinarium prosimy o rejestrację pod linkiem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz