Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

COOPER&HUNTER z własną usługą autoryzowanych partnerów serwisowych

W dynamicznym świecie technologii, w którym ekologia i zrównoważony rozwój są coraz ważniejsze, pompy ciepła zdobyły dużą popularność. Te efektywne i ekologiczne rozwiązania ogrzewania są szczególnie cenione ze względu na swoją wydajność. Decyzja o zakupie pompy ciepła jest inwestycją, która wymaga przemyślenia i zaufania do producenta. W COOPER&HUNTER mają świadomość, że Klienci poszukują nie tylko wysokiej jakości urządzenia, ale także kompleksowej obsługi i wsparcia serwisowego. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firma jako wyłączny importer pomp ciepła marki Cooper&Hunter w Polsce z myślą o lepszej obsłudze swoich klientów, od dnia 01 lipca 2023 r. wprowadziła usługę AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW SERWISOWYCH dla pomp ciepła.

COOPER&HUNTER z własną usługą autoryzowanych partnerów serwisowych
COOPER&HUNTER z własną usługą autoryzowanych partnerów serwisowych

Własny serwis fabryczny to dla nas bardzo ważny krok, który umożliwi nam jeszcze lepszą obsługę naszych klientów.

Usługa ta pozwoli klientom na skorzystanie z profesjonalnych i wyspecjalizowanych usług serwisowych w zakresie pomp ciepła. Autoryzowani Partnerzy Serwisowi będą obsługiwać instalację pod kątem: pierwszego uruchomienia urządzenia, konserwacji, naprawy i wszelkich innych niezbędnych czynności związanych z poprawnym funkcjonowaniem pompy ciepła. APS będą działać zgodnie z wytycznymi i standardami marki Cooper&Hunter, zapewniając klientom pewność, że ich pompy ciepła są w najlepszych rękach.

Ponadto wszyscy użytkownicy pomp ciepła marki Cooper&Hunter będą mieli dostęp do platformy serwisowej przez 24h na dobę, co pozwoli zarówno klientom jak i serwisantom mieć ciągły podgląd na tzw. “historię życia urządzenia”. Będą tam zawarte wszystkie informacje dotyczące danej instalacji od momentu uruchomienia poprzez całą eksploatację urządzenia (zaplanowane i zrealizowane przeglądy serwisowe, protokoły instalacyjne oraz uruchomieniowe, jak również reklamacje, jeśli takie się pojawią). Klient poprzez panel serwisowy będzie mógł między innymi zgłosić ewentualne problemy, pytania związane z funkcjonowaniem swojej pompy ciepła oraz wezwać APS, natomiast nasz dział serwisu na bieżąco będzie mógł w bardzo szybki sposób reagować i pomagać, aby jak najszybciej rozwiązać sprawę klienta. Z chwilą uruchomienia serwisu, wszystkie nasze pompy ciepła objęte będą 5-letnią gwarancją, pod warunkiem, że zostaną uruchomione i odebrane przez nasz APS.

Zakup pompy ciepła objętej usługą autoryzowanego partnera serwisowego ma same korzyści:

  • Profesjonalna instalacja: Autoryzowany Partner Serwisowy posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie instalacji pomp ciepła. Zapewnia to pewność, że urządzenie zostanie zamontowane zgodnie z najlepszymi praktykami i spełni wszystkie wymagania techniczne. Poprawna instalacja ma kluczowe znaczenie dla efektywności i długotrwałej wydajności pompy ciepła.
  • Wysoka jakość usług: Autoryzowany Partner Serwisowy działa zgodnie z wytycznymi i standardami firmy, które oferuje pompę ciepła. Oznacza to, że klienci mogą oczekiwać najwyższej jakości usług serwisowych. Autoryzowani partnerzy serwisowi są przeszkoleni i mają dostęp do odpowiednich narzędzi oraz części zamiennych, co zapewnia skuteczne i profesjonalne wsparcie techniczne.
  • Wsparcie gwarancyjne: Zakup pompy ciepła objętej usługą autoryzowanego partnera serwisowego zapewnia klientom dodatkową ochronę. APS może udzielić wsparcia w przypadku awarii lub problemów objętych gwarancją. Klienci mają pewność, że ich prawa zostaną w pełni chronione i obsłużone przez zaufanego partnera serwisowego.
  • Regularne konserwacje i serwis: Autoryzowany partner serwisowy będzie oferował program konserwacji i regularnych przeglądów pompy ciepła. To pozwala utrzymać urządzenie w optymalnym stanie, zoptymalizować wydajność i wydłużyć jego żywotność. Systematyczne przeglądy pomogą wykryć potencjalne problemy i zapobiec poważnym awariom, co prowadzi do większej niezawodności i oszczędności energii.
  • Dostępność oryginalnych części zamiennych: Autoryzowani Partnerzy Serwisowi mają dostęp do oryginalnych części zamiennych, które są przeznaczone specjalnie dla danej marki i modelu pompy ciepła. Używanie oryginalnych części gwarantuje pełną zgodność i optymalną wydajność urządzenia. Klienci nie muszą martwić się o jakość i trwałość zamawianych części.

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych produktów i wierzymy, że uruchomienie usługi APS wpłynie pozytywnie na zaufanie naszych klientów do marki Cooper&Hunter.

Jesteśmy przekonani, że ta nowa inicjatywa pomoże w podniesieniu standardów naszych usług i wspólnie z naszymi partnerami zadbamy o zadowolenie naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie naszą markę.

Cieszymy się, że jesteśmy w stanie stale doskonalić nasze usługi dla klientów i sympatyków marki Cooper&Hunter.

Cooper&Hunter Poland
Warszawa, ul. Stanisława Bodycha 18
www.cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz