Reklama
https://h2poland.com.pl/

Hannah Mills dołącza do Teamu Panasonic, aby zwiększać świadomość działań na rzecz klimatu

Hannah Mills, dwukrotna złota medalistka olimpijska w żeglarstwie, dołącza do światowej klasy sportowców należących do europejskiego Teamu Panasonic u boku mistrzyni olimpijskiej Malaiki Mihambo oraz mistrzyni paraolimpijskiej Hannah Cockroft. Wykorzystując moc i pasję sportu, mistrzynie wraz z firmą wykorzystają wysokoprofilową platformę sportu, aby zachęcać do działań na rzecz klimatu na całym świecie podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Hannah Mills dołącza do Teamu Panasonic, aby zwiększać świadomość działań na rzecz klimatu
Hannah Mills dołącza do Teamu Panasonic, aby zwiększać świadomość działań na rzecz klimatu

Hannah Mills aktywnie angażuje się w działania na rzecz ochrony środowiska, równości oraz równouprawnienia płci. Dąży do tego, aby przez swoje zaangażowanie sportowe inspirować do zmian w zachowaniach i wywierać wpływ na wiele osób, przedsiębiorstw oraz instytucji rządowych, zachęcając je do tworzenia pozytywnych efektów.

Reklama
oknonet.pl

Mistrzyni zainicjowała kampanię Big Plastic Pledge przy wsparciu Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, jest to globalna inicjatywa zachęcająca sportowców i kibiców do ograniczania stosowania plastiku jednorazowego w życiu codziennym. Ponadto jest współtwórczynią grupy Athletes of the World, kolektywu sportowców angażujących się w kampanie mające na celu wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko, szczególnie w obszarze zmian klimatycznych.

Mówiąc o współpracy z Panasonic, Hannah komentuje:

Partnerstwo z firmą o zasięgu i skali działania jak Panasonic, w kontekście zrównoważonego rozwoju, jest dla mnie niezwykle inspirujące. Kampania GREEN IMPACT firmy Panasonic to jeden z niewielu programów zrównoważonego rozwoju, pochodzący od przedsiębiorstwa tej wielkości, który jest przejrzysty, łatwy do zrozumienia i obejmuje kompletne spektrum działalności biznesowej oraz potencjalny wpływ. Osiągnięcie neutralności węglowej w zakresie własnych operacji do 2030 roku poprzez redukcję, unikanie i innowacje technologiczne jest, moim zdaniem, odpowiedzialnością, którą nie tylko Panasonic powinien dążyć, ale dla wszystkich firm i przemysłu. Widząc to z Panasonicu wraz z planem, aby to wspierać, sprawia, że jestem podekscytowana, co możemy osiągnąć razem.

PANASONIC

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz