Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Cooper&Hunter Poland na jubileuszowych Targach Enex w Kielcach

W dniach 08-09 marca 2023 r. branża energetyczna z całego świata spotka się w kieleckim ośrodku wystawienniczym na jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Cooper&Hunter Poland na jubileuszowych Targach Enex w Kielcach
Cooper&Hunter Poland na jubileuszowych Targach Enex w Kielcach

ERKUL sp. z o.o. jako jedyny importer marki Cooper&Hunter w Polsce też tam będzie, więc spotkajmy się. Znajdziesz nas w hali D, stoisko D.51 w sąsiedztwie z naszym Dystrybutorem ECO SYSTEM, już dziś serdecznie zapraszamy.

Marka COOPER&HUNTER należy do korporacji COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową. Od 2015 roku wyłącznym przedstawicielem marki Cooper&Hunter w Polsce jest firma ERKUL z siedzibą w Elblągu (Gronowo Górne). Dysponujemy powierzchnią magazynową ponad 1500 m2, co pozwala nam utrzymywać wysokie stany magazynowe wszystkich oferowanych przez nas urządzeń: pompy ciepła, klimatyzacje, oczyszczacze, osuszacze.

Podczas targów będziemy prezentować różne urządzenia marki Cooper&Hunter: pompy ciepła oraz ulubione modele klimatyzatorów. Nie zabraknie też urządzeń z sektora komercyjnego, które są dedykowane pod duże obiekty oraz powierzchnie.

Rekordowa ostatnia edycja targów z udziałem wystawców z trzech kontynentów, to znak, że ten obszar przemysłu rozwija się niesamowicie prężnie, a wymiana wiedzy jest cenna dla całego sektora gospodarki.

Targi ENEX już od dawna poszerzają granice, wychodząc poza Polskę. W poprzednim wydarzeniu udział wzięli wystawcy z krajów mocno stawiających na rozwój branży energetycznej, czyli ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Korei Południowej, Niemiec, Włoch, Holandii, Austrii, Hiszpanii, Węgier, Czech, Szwajcarii, Litwy i oczywiście z Polski. To tu przedsiębiorstwa prezentują osiągnięcia branży, fachowcy i specjaliści wymieniają się doświadczeniami, znajdują klientów i zawierają cenne umowy.

W Targach Kielce mają miejsce premiery produktowe, zwiedzający mogą sprawdzić najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, modele inwerterów i pomp ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny.

Do zobaczenia na targach.

Cooper&Hunter Poland

kom.: 601 987 602,
emeil: [email protected]
www: cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz