Reklama
http://www.multitherma.com/

Iglotech zaprasza do Lublina na uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji!

Kolejny już raz w tym roku Iglotech ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Instalatorów na wyjątkowe wydarzenie - uroczyste otwarcie oddziału hurtowni Iglotech w Lublinie w nowej, dogodnej lokalizacji! Już 20 października hurtownia zaprasza na ul. Diamentową 21A!

Iglotech zaprasza do Lublina na uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji!
Iglotech zaprasza do Lublina na uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji!

Nasz nowy oddział to nie tylko nowoczesne wnętrze z ekspozycją topowych urządzeń takich marek jak Östberg, Neoheat, Fuji Electric, czy Haier, lecz także przestrzeń pełna możliwości. Dużo większe powierzchnie magazynowe i ekspozycyjne to jeszcze szybszy czas realizacji zamówień, większa dostępność towarów od ręki i jeszcze większy wybór – ponad 3000 produktów dostępnych od zaraz. Wszystko po to, by być bliżej Ciebie i jeszcze bardziej wspierać Twój biznes!

Podczas eventu czekają na wszystkich liczne atrakcje, w tym pokazy montażowe, stoiska partnerskie, strefa chillout ‘u z foodtrackiem.

Tego dnia przygotowane zostały również specjalne oferty promocyjne. To również doskonała okazja, aby spotkać zespół ekspertów, porozmawiać o Waszych potrzebach.

To wyjątkowe wydarzenie, ponieważ w 2023 r. hurtownia Iglotech uroczyście obchodzi 30-lecie istnienia na rynku.

Wrocławski oddział jest już trzecim oddziałem hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej otwartym w nowej lokalizacji w 2023 r.

Zapraszamy do wspólnego świętowania. Będziemy dostępni dla wszystkich w godzinach 9:00 – 15:00!

Do zobaczenia w Lublinie!

Więcej informacji na stronie www.iglotech.com

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz