Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Östberg przedstawia HERU Select – nowość w świecie wentylacji

W 2024 r. swoją premierę ma centrala wentylacyjna HERU Select szwedzkiego producenta Östberg. To modułowe urządzenie wyposażone w obrotowy wymiennik ciepła zaprojektowano specjalnie dla biznesu i przestrzeni komercyjnych.

Östberg przedstawia HERU Select – nowość w świecie wentylacji
Östberg przedstawia HERU Select – nowość w świecie wentylacji

Östberg – Światowy Lider Energooszczędnej wentylacji

Urządzenie jest modułowe – składa się z 3 części i dedykowanego stojaka, który może być zamontowany na dwóch wysokościach 138 mm oraz 313 mm. Dzięki takiemu zastosowaniu instalator może swobodnie dostosować urządzenie do każdych warunków pomieszczeniowych. Dzięki temu centrala jest również łatwa w transporcie i montażu, co jest wielkim atutem w pomieszczeniach wąskich czy trudno dostępnych.

Dostępne 3 modele – 500/ 1000/1500

Urządzenie można dowolnie konfigurować w każdym modelu – daje to aż 16 możliwych konfiguracji. Obrotowy wymiennik ciepła jak zwykle w centralach wentylacyjnych szwedzkiego producenta gwarantuje wysoki poziom odzysku ciepła – do 86%, natomiast wysokiej klasy komponenty gwarantują wydajną pracę przez wiele lat.

Intuicyjne sterowanie wentylacją w budynku

Heru Select tak jak wszystkie pozostałe centrale wentylacyjne tego producenta mają możliwość zdalnego sterowania dzięki wygodnej aplikacji na telefon oraz bezprzewodowego sterownika z dotykowym wyświetlaczem. Wygodne sterowanie umożliwia wybór dogodnych haromonogramów, ustawienie trybów pracy. Urządzenie jest przystosowane do współpracy z czujnikami np. CO2. System sam też sygnalizuje potrzebę wymiany filtrów, gwarantując użytkownikom maksymalny poziom komfortu.

Centrale wentylacyjne Östberg są dostępne w sieci hurtowni Iglotech w całej Polsce.

Więcej informacji na stronie www.iglotech.com

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz