Reklama
http://www.multitherma.com/

Panasonic rusza z limitowaną ofertą promocyjnych zestawów

Panasonic Heating & Cooling Solutions, jeden z liderów w branży klimatyzacji i ogrzewnictwa z ponad 60-letnim doświadczeniem w sektorze, wystartował z promocją „Limitowana Oferta na Zestawy”. W ramach promocji oferowane są niższe ceny katalogowe na zestawy obejmujące pompę ciepła, podgrzewacz ciepłej wody użytkowej PAW-TD i zbiornik buforowy PAW-BTANK.

Panasonic rusza z limitowaną ofertą promocyjnych zestawów
Panasonic rusza z limitowaną ofertą promocyjnych zestawów

Promocja jest ważna do dnia 31 grudnia br. lub do wyczerpania promocyjnych zestawów. Jest to niepowtarzalna okazja dla wszystkich tych, którzy planują modernizację lub wymianę swojego systemu grzewczego, zapewniając sobie nie tylko komfort, ale również oszczędność energii.

Dla Instalatorów:

Aby dowiedzieć się więcej i zapytać o szczegóły, skontaktuj się z najbliższym Dystrybutorem Panasonic. Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższego Dystrybutora.

Dla Użytkowników:

Aby dowiedzieć się więcej i zapytać o szczegóły, skontaktuj się z najbliższym Instalatorem Panasonic, który pomoże Ci wybrać i zainstalować odpowiednie rozwiązania. Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższego Instalatora.

Więcej informacji na temat rozwiązań grzewczo-chłodniczych Panasonic można znaleźć na stronie internetowej producenta

PANASONIC

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz