Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Panasonic przedstawi nową generację pomp ciepła na targach ENEX 2024 w Kielcach

Panasonic, globalny lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatyzacji i ogrzewania, ogłasza swój udział w XXVI Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, planowanych w dniach 7-8 lutego w Kielcach.

Panasonic przedstawi nową generację pomp ciepła na targach ENEX 2024 w Kielcach
Panasonic przedstawi nową generację pomp ciepła na targach ENEX 2024 w Kielcach

Na stoisku Panasonic, w hali E26, eksperci ds. pomp ciepła oraz klimatyzacji domowej i komercyjnej będą dostępni, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi. Ponadto Sylwester Stafiej, reprezentujący Panasonic, przedstawi zagadnienia związane z komercyjnymi pompami ciepła na czynnik R290, omawiając bieżące i nadchodzące regulacje.

Centralnym punktem prezentacji firmy będzie innowacyjna seria komercyjnych pomp ciepła AQUA-G BLUE, charakteryzująca się wysoką wydajnością sezonową (z maksymalnym współczynnikiem SEER 4,41 i SCOP 3,92) oraz imponującą oceną efektywności energetycznej A++. Dzięki zastosowaniu technologii sprężarek spiralnych, seria AQUA-G BLUE zapewnia doskonałą równowagę między wydajnością a cichą pracą, z wyjątkowo niskim minimalnym poziomem mocy akustycznej wynoszącym jedynie 79,9 dB(A) i minimalnym poziomem ciśnienia wynoszącym zaledwie 51,9 dB(A).

Stoisko Panasonic będzie także miejscem prezentacji kilku pionierskich nowości, w tym nowej generacji pomp ciepła Aquarea T-CAP serii M na czynnik R290. Nie zabraknie również bestsellerów, takich jak klimatyzacja domowa Etherea i Multi do grzania.

Panasonic zaprasza do odwiedzenia stoiska w hali E-26 i bliższego zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami oraz rozwiązaniami oferowanymi przez firmę.

Więcej na stronie producenta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz