Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw, organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych, to wiodące wydarzenie w Europie i najważniejsze tego typu spotkanie branży paliwowej w Polsce,

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW
Międzynarodowe Targi STACJA PALIW

Polska Izba Paliw Płynnych od blisko 30 lat organizuje Międzynarodowe Targi STACJA PALIW, które prezentują aktualne światowe trendy w technologii, produktach i usługach oraz rozwiązaniach biznesowych dla sektora paliwowego i branż pokrewnych. Wystawa ta jest miejscem wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń, a także nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Oferuje prezentacje najnowszych rozwiązań dla sektorów takich jak paliwa, petrochemia, energetyka, stacje paliw, myjnie, warsztaty, transport, wyposażenie sklepów i barów.

W ramach wydarzenia odbywa się także Strefa Myjni, gdzie prezentowane są rozwiązania dla myjni automatycznych, samoobsługowych oraz urządzenia dodatkowe.

Tegoroczna XXIX edycja Targów STACJA PALIW 2024 miała miejsce w dniach 8-10 maja 2024 roku w Warszawskiej Hali Wystawienniczej EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W trakcie tej edycji, po raz kolejny zaprezentowana została Strefa NTG-Nowoczesnych Technologii Gazowych, z Wyspą Wodorową jako jednym z głównych bloków tematycznych. Była to przestrzeń dedykowana przedsiębiorstwom oferującym technologie wodorowe i HRS.

Podczas targów zaprosiliśmy Państwa do odwiedzenia naszej wystawy, zapoznania się z ofertą naszych wystawców – zarówno tych prezentujących technologie wodorowe, jak i innych branżowych. Zachęcaliśmy również do wysłuchania interesujących i bogatych w informacje wystąpień naszych wystawców oraz zaproszonych gości podczas corocznej Akademii Przedsiębiorcy, która towarzyszyła targom.

Wierzymy, że tegoroczne Targi STACJA PALIW 2024 były doskonałą okazją do ciekawych i owocnych spotkań w gronie branżowym, zdobycia nowych kontaktów oraz utrwalenia istniejących relacji biznesowych.

źródło: www.targi.paliwa.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz