Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Innowacyjne pompy ciepła Nibe na targach ENEX 2024

Już 7-8 lutego 2024 r. w Kielcach odbędzie się XXVI edycja targów ENEX. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do zapoznania się z innowacyjnymi, ekologicznymi i energooszczędnymi rozwiązaniami NIBE – lidera europejskiego rynku w zakresie zrównoważonej energii, produkującego wysokiej klasy pompy ciepła już od ponad 40 lat.

Innowacyjne pompy ciepła Nibe na targach ENEX 2024
Innowacyjne pompy ciepła Nibe na targach ENEX 2024

Podczas targów, swój premierowy pokaz na rynku polskim będą miały pompy ciepła NIBE S1156/S1256 – nowy typoszereg gruntowych pomp ciepła, które pobiły kolejny rekord efektywności wśród pomp ciepła marki NIBE, osiągając roczny współczynnik efektywności SCOP na poziomie aż 6,22. Jest to aktualnie najbardziej zaawansowana technologicznie, ekologiczna pompa ciepła o najniższych kosztach eksploatacji.

Firma zaprezentuje również, docenioną i nagrodzoną w 2022 r. Złotymi Medalami Targów ENEX oraz INSTALACJE, inteligentną, wysokotemperaturową powietrzną pompę ciepła NIBE S2125, bazującą na naturalnym czynniku chłodniczym R290. To urządzenie typu monoblok, z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego, które osiąga aż do 75°C na zasilaniu systemu grzewczego.

Na targach nie zabraknie również urządzeń wprowadzonych na rynek w 2023 r., w tym:

  • NIBE SHB – kompaktowej, w pełni wyposażonej jednostki wewnętrznej typu hydrobox, dedykowanej do współpracy z jednostkami zewnętrznymi NIBE AMS pomp ciepła NIBE SPLIT, która daje ogromne możliwości konfigurowania systemu grzewczego. Montaż jednostki SHB możliwy jest nawet w niewielkich pomieszczeniach, a wbudowane komponenty zapewniają szybką instalację systemu.
  • kotła elektrycznego KE9.L3 marki BIAWAR – do ogrzewania budynków mieszkalnych oraz przygotowania c.w.u. w zewnętrznym zbiorniku. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, wysoka efektywność i bezobsługowa praca powodują, że kocioł stanowi doskonała alternatywę dla innych urządzeń grzewczych. Jego niewątpliwym atutem jest zdolność do współpracy z ogniwami fotowoltaicznymi.

Na spotkania z przedstawicielami NIBE-BIAWAR zapraszamy na stoisko E-39 w hali E.

Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie Forum Pomp Ciepła, podczas którego Adam Minikowski – ekspert NIBE, wystąpi z prezentacją „Po co ten bufor?”. Forum odbędzie się 7.02.2024 r. w godz.10-14 w Strefie MiastOZE.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 57,
15-703 Białystok
tel. 85 662 84 90
[email protected]
www.nibe.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz