Reklama
http://www.multitherma.com/

GREENPOWER: Innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i techniki grzewczej od 16 maja w Poznaniu

Moc zainstalowana w krajach Unii Europejskiej wyniosła w 2022 roku 198 GW, co oznacza 22% wzrost w stosunku do roku 2021. Największy przyrost mocy odnotowano w Niemczech, Polsce i Hiszpanii. Energooszczędne systemy zyskują na popularności. Bogatą ofertę wystawienniczą z zakresu fotowoltaiki i techniki grzewczej będzie można zobaczyć podczas targów GREENPOWER w Poznaniu już od 16 maja.

GREENPOWER: Innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i techniki grzewczej od 16 maja w Poznaniu
GREENPOWER: Innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i techniki grzewczej od 16 maja w Poznaniu

Najnowsze technologie fotowoltaiczne dla domu i biznesu zaprezentuje ponad 200 wystawców z Polski, Chin, Niemiec, Belgii i Czech. Systemy montażowe, moduły fotowoltaiczne, falowniki, optymalizatory, magazyny energii, inwertery, konwertery, pompy ciepła to niektóre z nich. Przedstawiciele branży pomogą także w doborze i analizie opłacalności systemów PV.

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

W tym roku targi GREENPOWER odbędą się razem z Międzynarodowymi Targami Energetyki EXPOPOWER oraz Środkowoeuropejskim Forum Technologii Wodorowych H2POLAND. To największy blok wydarzeń poświęconych najnowszym trendom w energetyce, ciepłownictwie i gospodarce nisko oraz zeroemisyjnej – zaznacza Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

Targi tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje. Program towarzyszący GREENPOWER budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów z branży. OZE w sieci elektroenergetycznej, Forum Magazynowania Energii, Magazyny energii dla instalacji fotowoltaicznych, Dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną lub wiatrową, Problematyka doboru pomp ciepła – to wybrane tematy, nad którymi dyskutować będą uczestnicy targów. Szczegółowy program wydarzeń można zobaczyć na https://mtp-link.pl/pnxrb

Targi GREENPOWER to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami, które w najbliższym czasie będą wyznaczały trendy na rynku OZE. Złotym Medalem Grupy MTP targów GREENPOWER 2023 zostały odznaczone cztery produkty. Jednym z nich jest produkt firmy ENERGY 5 – aerodynamiczne systemy na podwyższonej konstrukcji pozwalające zachować 10-centymetrową odległość pomiędzy ramą modułu a powierzchnią dachu. Z kolei Seria Pomp Ciepła Eco Air marki VGE charakteryzuje się wydajną pracą także w bardzo niskich temperaturach, niskim hałasem, kompaktowymi wymiarami i eleganckim designem. Rozdzielnice PV Next od Weidmüller są przeznaczone do ochrony falowników łańcuchowych z 1 do 12 MPP trackerami i są odpowiednie do wszystkich falowników stosowanych w Europie. Tracker fotowoltaiczny produkcji Energy5 to jednoosiowy, w pełni bezobsługowy system podążający za słońcem. Wyróżnia się on uzyskami większymi nawet o 30% w porównaniu do nieruchomych konstrukcji PV. Więcej informacji na temat Złotych Medalistów można przeczytać na tutaj.

Szczegółowe informacje dla zwiedzających zainteresowanych udziałem w targach GREENPOWER

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER
16-18 maja 2023, Poznań

www.greenpower.mtp.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz