
W trakcie dwóch dni uczestnicy poznają najnowsze wymagania i dobre praktyki w projektowaniu sieci i węzłów cieplnych. Dzięki praktycznym warsztatom z obliczeń hydraulicznych oraz bilansowania cieplnego, uczestnicy będą mogli podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i lepiej przygotować się do wyzwań współczesnej infrastruktury ciepłowniczej.
Wydarzenie to nie tylko doskonała okazja do zdobycia wiedzy, ale także platforma do wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów branżowych.
Gdzie i kiedy: Katowice, 14-15 stycznia 2025r.
Dla kogo: Wydarzenie skierowane jest do inżynierów, projektantów, specjalistów ds. modernizacji sieci oraz menedżerów odpowiedzialnych za rozwój systemów ciepłowniczych.
Dlaczego warto:
- Poznasz najnowsze trendy i wymagania w projektowaniu infrastruktury ciepłowniczej.
- Zdobędziesz praktyczną wiedzę podczas warsztatów z ekspertami.
- Poszerzysz swoją sieć kontaktów w branży ciepłowniczej i energetycznej.
Szkolenie poprowadzi ekspert w dziedzinie ciepłownictwa, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), praktyk z bogatym doświadczeniem w projektowaniu, nadzorze i realizacji inwestycji ciepłowniczych. Prelegent jest również wykładowcą akademickim, autorem licznych książek i opracowań poświęconych budowie oraz projektowaniu sieci i węzłów cieplnych, a także prowadzącym kilkuset szkoleń branżowych.
Rejestracja i szczegóły: Więcej informacji na stronie: https://dlaenergetyki.pl/projektowaniesieci


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.