Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Pellet w dobie kryzysu?

Pandemia COVID-19 przez ostatnie kilkanaście miesięcy zakłóciła łańcuch dostaw w całej Europie, a wojna na Ukrainie wymusza na krajowych producentach pelletu dostosowanie się do nowej rzeczywistości. Jak zmienia się europejski rynek pelletu? Skąd wziąć surowiec? Jak optymalizować proces produkcji? Między innymi na te pytania poszukamy odpowiedzi podczas VII Forum Pelletu 20-21 czerwca w hotelu Soud Garden w Warszawie.

Pellet w dobie kryzysu? [źródło: magazynbiomasa.pl]
Pellet w dobie kryzysu? [źródło: magazynbiomasa.pl]

 

 

Już po raz siódmy Biomass Media Group  zaprasza największych krajowych i europejskich producentów pelletu drzewnego na Forum Pelletu.

Jest to najważniejsze w Polsce wydarzenie poświęcone kluczowym dla rynku zagadnieniom, które jednocześnie integruje branżę i jest okazją do wskazania nowych horyzontów biznesowych dla producentów pelletu. Forum Pelletu jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój krajowego rynku pelletu oraz na utrzymującą się od kilku lat europejską i światową tendencję wskazującą na coraz większe wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w sektorze grzewczym.

Zarejestruj się na VII Forum Pelletu

Konferencja skierowana jest do producentów i dystrybutorów pelletu, firm drzewnych zainteresowanych produkcją pelletu producentów i dystrybutorów kotłów, producentów palników i piecyków na pellet, dostawców technologii i urządzeń do pelletowania, firm certyfikujących i patentowych, polskich i europejskich stowarzyszeń producenckich.

Podczas VII edycji wydarzenia poruszymy kluczowe dla branży kwestie, m.in.:

  • Pellet w unijnej strategii „Fit for 55”
  •  Aktualna sytuacja branży pelletu w Europie
  •  Zmiana modelu biznesowego przedsiębiorstwa
  •  Technologie i optymalizacja kosztowa produkcji pelletu
  • Forum Liderów – debata z udziałem największych producentów pelletu
  •  Jak rozpocząć produkcję pelletu? Warsztaty branżowe

20-21 czerwca 2022 – już dziś zarezerwuj w kalendarzu ten termin na VII Forum Pelletu!

źródło: magazynbiomasa.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz