Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Własne stany magazynowe w COOPERHUNTER POLAND

Marka Cooper&Hunter należy do korporacji COOPER HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i w powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową. Przez ostatnie lata sprzęt Cooper&Hunter zdobył ogromną popularność na wszystkich kontynentach, a znak towarowy C&H stał się symbolem jakości i niezawodności urządzeń HVAC. Wyrafinowany wygląd wpasowujący się w najnowsze trendy, ergonomia i komfort użytkowania zostały połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i gwarancją wysokiej jakości.

Własne stany magazynowe w COOPERHUNTER POLAND
Własne stany magazynowe w COOPERHUNTER POLAND

Erkul Sp. z o.o. wyłączny Importer marki Cooper&Hunter w Polsce posiada własne stany magazynowe, a to oznacza, że realizacja zamówień jest realizowana na bieżąco.

Nasi Klienci nie muszą czekać tygodniami na wysyłkę zamówionych urządzeń, szybka realizacja zamówień to nasz priorytet.

Interesuje Cię zakup pompy ciepła, a może szukasz klimatyzatora lub innego urządzenia z naszej oferty? Zadzwoń i potwierdź dostępność urządzenia prosto z naszego magazynu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr tel. 601 987 602 lub wyślij zapytanie na [email protected]

Po potwierdzeniu dostępności urządzenia, Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji do naszego Dystrybutora w Twojej okolicy.

Na naszej stronie  znajdziesz też listę kontaktów do certyfikowanych Instalatorów urządzeń Cooper&Hunter, świadczących usługi montażu oraz serwisu.

Źródło: cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz