Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Konferencja RE-Source Poland

NOWA DATA KONFERENCJI –  21 – 22.03.2023. Korporacyjne umowy PPA w Polsce – jak stać się wiodącym rynkiem OZE w Europie. Fundacja RE-Source Poland Hub to polska platforma współpracy odbiorców i producentów energii z OZE. Fundacja powstała w lipcu 2019 roku, z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, aby wspierać transformację energetyczną w Polsce. RE-Source Poland Hub działa w ścisłej współpracy z RE-Source Platform.

Konferencja RE-Source Poland

Celem Fundacji jest umożliwienie przedsiębiorstwom w Polsce budowania przewag konkurencyjnych w oparciu o tanią i czystą energię ze źródeł odnawialnych. Fundacja podejmuje działania zmierzające do stworzenia otoczenia regulacyjnego sprzyjającego pozyskiwaniu czystej, zielonej energii przez przedsiębiorstwa, na przykład w formie cPPAs.

RE-Source Poland Hub Annual Conference 2023 będzie największym w Polsce spotkaniem kupujących i dostawców energii odnawialnej. Debaty na wysokim szczeblu zapewnią dogłębną aktualizację polskiego rynku OZE. Uczestnicy otrzymają najnowsze informacje na temat finansowania, kwestii regulacyjnych i politycznych, a także krótko- i długoterminowe prognozy. Spotkania matchmakingowe B2B będą stanowiły wyjątkową okazję dla nabywców i dostawców energii odnawialnej do nawiązania kontaktów i znalezienia potencjalnych nowych partnerów do współpracy.

Zapisz wydarzenie w kalendarzu

Źródło: konferencjaresource.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz