Reklama
cleanpowerforall

Pompy ciepła Kaisai typu monoblok z serii Arctic

Oferta pomp ciepła KAISAI Eco Home została rozszerzona o kolejne rozwiązania bazujące na ekologicznym czynniku chłodniczym R32. Do serii Arctic, charakteryzującej się możliwością pracy w bardzo szerokim zakresie temperatury zewnętrznej, wprowadzony został nowy typoszereg pomp ciepła typu monoblok obejmujący 8 modeli o mocy grzewczej od 6 do 30 kW.

Pompy ciepła Kaisai typu monoblok z serii Arctic
Pompy ciepła Kaisai typu monoblok z serii Arctic [Źródło: kaisai.com]

Urządzenia w standardzie mają obsługę dwóch obiegów grzewczych, podgrzewacz pomocniczy, pompę obiegową, grupę bezpieczeństwa, wyposażone są w podgrzewaną tacę ociekową i dostosowane do pracy z roztworem glikolu.

Dzięki aplikacji ComfortHome na tablet i telefon użytkownik może zdalnie sterować temperaturą zasilania i ciepłej wody użytkowej za pomocą sieci Wi-Fi. Może również aktywować tryby wakacyjne, tryb ECO, tryb cichy oraz kontrolować zużycie energii elektrycznej.

⇒ Pompy ciepła typu monoblok serii Arctic to:

  • typoszereg: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 30 kW (modele 12-30 kW na 3 fazy),
  • kompaktowa konstrukcja (kompletny moduł hydrauliczny do pracy w trybie c.o.: pompa obiegowa, naczynie przeponowe, zawór bezpieczeństwa, zawór odpowietrzający, czujnik przepływu – w standardzie),
  • dodatkowa grzałka elektryczna – w modelach 6-16 kW,
  • współczynnik COP: do 5,2
  • obsługa przy użyciu sieci bezprzewodowej WiFi.

Źródło: kaisai.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz