Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Panasonic zaprasza na kongres poświęcony pompom ciepła

Panasonic Heating & Cooling Solutions jako sponsor platynowy, zaprasza do udziału w XI Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła: Tworząc Przyszłość Efektywnych Budynków. Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca 2023 roku w Krakowie.

Panasonic zaprasza na kongres poświęcony pompom ciepła
Panasonic zaprasza na kongres poświęcony pompom ciepła

Kongres PORT PC to coroczne wydarzenie branży pomp ciepła gromadzące specjalistów z dziedziny techniki grzewczej i budynkowej. Organizatorzy tegorocznej edycji Kongresu spodziewają się niespotykanej dotąd liczby gości, jako że wydarzenie celebruje 12 lat istnienia stowarzyszenia oraz historię rozwoju pomp ciepła w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Metropol Kraków By Golden Tulip przy ulicy Orzechowej 11 w Krakowie. Program Kongresu obejmuje wykłady, prezentacje i panele dyskusyjne, a także wieczorny bankiet, który zapewni niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych i integracji branży.

Podczas Kongresu gośćmi specjalnymi będą wybitni eksperci z dziedziny energetyki, między innymi Główny Geolog Polski Piotr i Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Surowcowej Piotr Dziadzio, a także inni przedstawiciele rządu i administracji publicznej, w tym Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej czy Międzynarodowej Agencji Energetycznej.

Głównym tematem Kongresu będzie prezentacja polskiej wersji raportu “Przyszłość pomp ciepła” opracowanego przez Międzynarodową Agencję Energetyczną oraz omówienie nowych programów dofinansowania dla pomp. Inne ważne zagadnienia, które zostaną poruszone, to energetyka prosumencka, współpraca pomp ciepła z fotowoltaiką i magazynami energii, programy wsparcia dla pomp ciepła w Europie oraz nowe wyzwania i szanse rynku pomp ciepła w Polsce.

Szczegółowe informacje oraz program dostępne są na stronie internetowej Kongresu

Źródło: PANASONIC 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz