Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Czwarta z rzędu nagroda BMC dla ESBE

Od 2020 r. firma ESBE corocznie otrzymuje tytuł Sweden's Best Managed Companies, co w tym roku przełożyło się na uzyskanie statusu złotego członka programu. Wyróżnikami firmy są długoletnia, stabilna i bezpieczna historia, dbałość o markę ESBE oraz o plany na przyszłość. Esbe nieustannie udoskonala zasoby, wdrażając innowacje, modele biznesowe i strategię, a także ulepszając produktywność.

Czwarta z rzędu nagroda BMC dla ESBE
Czwarta z rzędu nagroda BMC dla ESBE

Tegoroczna nagroda to czwarte z rzędu wyróżnienie dla ESBE. Czy można było wyobrazić sobie, że ESBE powtórzy sukces z ubiegłego roku?

Nieustannie koncentrujemy się na ulepszaniu naszej firmy, a otrzymanie nagrody Sweden’s Best Managed Companies po raz czwarty z rzędu to wielka radość! Oznacza to, że wykonujemy świetną pracę na wszystkich poziomach. Teraz będziemy świętować! W fabryce w Reftele na wszystkich naszych pracowników czeka Smörgåstårta, czyli tort kanapkowy! – mówi Peter Cerny, CEO firmy ESBE.

Historia Sweden’s Best Managed Companies

Best Managed Companies to niezależna nagroda jakości od sieci audytorskich i konsultingowych, która jest przyznawana szwedzkim firmom z prywatnym kapitałem na podstawie kryteriów oceniających realizację przyjętej strategii, zdolność operacyjną, kulturę korporacyjną, rozwój finansowy. Program został utworzony przez firmę Deloitte w 1993 r. w Kanadzie i obecnie prowadzony jest w ponad 20 krajach na całym świecie. Pierwsza nagroda Sweden’s Best Managed Companies została przyznana przez Deloitte w 2018 r, a niedawno odbyła się piąta edycja tego konkursu. Niezależne jury wybrało w tym roku 20 szwedzkich firm.

Jesteśmy dumni, że możemy wręczyć nagrodę 20 firmom. Wszystkie z nich wykazują się silnym przywództwem i dobrze funkcjonującymi procesami biznesowymi, które przyczyniają się do pozytywnej kultury organizacyjnej i rentownego wzrostu. To ekscytujące, że możemy świętować ich sukcesy i poznawać zespoły, dzięki którym to wszystko jest możliwe – mówi Therese Kjellberg, partner w firmie Deloitte, która odpowiada za nagrodę Sweden’s Best Managed Companies.

Więcej informacji – pełny wywiad z Peterem Cernym, CEO firmy ESBE

Kontakt:

ESBE HYDRONIC SYSTEMS Sp. z o.o.

ul. Garbary 56
PL-61-758 Poznań
Tel. +48 61 85 10 728
E-mail: [email protected]
www: esbe.eu/pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz