Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Panasonic zaprasza na ENEX

Podczas nadchodzących targów ENEX w Kielcach Panasonic zaprezentuje najnowszą generację pomp ciepła Aquarea serii K i L. Najbliższa edycja targów ENEX odbędzie się w dniach 8-9 marca 2023.

Panasonic zaprasza na ENEX
Panasonic zaprasza na ENEX

Gwiazdami stoiska będą pompy ciepła Aquarea, ale nie zabraknie również flagowych jednostek klimatyzacyjnych Panasonic Etherea wyróżniających się unikalną technologią poprawy jakości powietrza nanoe X. Specjalistów z branży chłodniczej z pewnością zainteresuje agregat z serii CR obejmującej profesjonalne jednostki do chłodnictwa komercyjnego. W trakcie imprezy będzie także można spotkać się z przedstawicielem firmy, który szczegółowo zaprezentuje zalety agregatów transkrytycznych z naturalnym czynnikiem chłodniczym R744 (CO2).

Indywidualne spotkanie można umówić już dziś korzystając z linku

Dodatkowo, podczas towarzyszącym targom Forum Pomp Ciepła, ekspert firmy Panasonic wystąpi z prezentacją „Klimatyzacja vs. pompa ciepła – nowy pomysł, pragmatyzm, czy ślepa uliczka”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie:

Panasonic zaprasza do odwiedzenia stoiska E-21 i bliższego poznania nowych funkcjonalności oraz rozwiązań oferowanych przez firmę.

Więcej informacji: Panasonic

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz