Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Ciepło przyszłości, czyli Termet na targach ENEX

Już niebawem - 8 i 9 marca 2023 w Targach Kielce odbędzie się jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Jednym z wystawców będzie firma Termet, która zaprezentuje ekologiczne źródła ciepła.

Ciepło przyszłości, czyli Termet na targach ENEX
Ciepło przyszłości, czyli Termet na targach ENEX

25 edycja targów ENEX zapowiada się rekordowo. Organizator spodziewa się obecności ponad 200 wystawców. Targi to nie tylko okazja do zapoznania się z technologicznymi nowościami – to również możliwość wzięcia udziału w wielu wydarzeniach towarzyszących, które pozwolą zgłębić temat Odnawialnych Źródeł Energii.

Transformacja energetyczna: przyszłość jest zielona

Wyzwania związane ze zmianami klimatu, konieczność poszukiwania nowych paliw, ze względu na kończące się surowce oraz emitowane przez nie zanieczyszczenia, napięta sytuacja geopolityczna… Wszystkie te czynniki sprawiły, że Odnawialne Źródła Energii zyskały na znaczeniu i znalazły się w centrum rozważań o przyszłości i koniecznej transformacji energetycznej. Rekordowa liczba wystawców podczas nadchodzącej edycji potwierdza gotowość branży do wyzwań związanych z przyszłością energetyki.

Opracowanie ekologicznych źródeł ciepła zasilanych nowymi – przyjaznymi dla środowiska paliwami, które można łączyć w hybrydowe systemy grzewcze, to cel, do którego obecnie dążymy. Chcemy nie tylko zapewniać komfort ciepła. Jesteśmy świadomi, że aby zagwarantować dobrą przyszłość kolejnym pokoleniom, musimy wciąż udoskonalać technologię i szukać nowych – zielonych rozwiązań – wyjaśnia Damian Majer, wiceprezes zarządu Termet S. A.

Damian Majer wiceprezes zarzadu Termet S. A 002

 

Spotkajmy się!

Na targach nie mogło zabraknąć firmy Termet. Producent ekologicznych urządzeń grzewczych będzie obecny na stoisku wraz z firmą Soltec w Hali E (numer stanowiska 48). Firma zaprezentuje pompy ciepła z serii Termet Heat Gold i Termet Heat Platinum oraz hydroboxy, przeznaczone do współpracy z pompami. Na stoisku będzie można porozmawiać z doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i pozwolą dokładniej zapoznać się z funkcjami urządzeń.

Więcej o urządzeniach Termet: termet.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz