Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

ERKUL – Importer pomp ciepła i klimatyzacji zaprasza na targi ENEX i HVAC. Do zobaczenia na targach

Erkul sp. z o.o Importer HVAC światowych marek takich jak: Cooper&Hunter, Kaysun, Olimpia Splendid oraz Novelan z radością ogłasza swoje uczestnictwo w prestiżowych targach ENEX w Kielcach w dn. 07-08.02.2024 oraz targach HVAC (Warsaw Expo) w dn. 27-29.02.24.

ERKUL - Importer pomp ciepła i klimatyzacji zaprasza na targi ENEX i HVAC. Do zobaczenia na targach
ERKUL - Importer pomp ciepła i klimatyzacji zaprasza na targi ENEX i HVAC. Do zobaczenia na targach

Te wydarzenia stanowią doskonałą okazję dla profesjonalistów branży klimatyzacji i ogrzewania, aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i innowacjami, a także nawiązać kontakt z liderami rynku.

Erkul sp. z o.o to firma , która od lat zdobywa uznanie klientów dzięki wysokiej jakości produktów marek, które posiada w swoim portfolio, a także innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania.

Branżowe targi to doskonała okazja dla naszej firmy aby zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia oraz przedstawić, jakie innowacje wprowadziła na rynku HVAC.

Podczas targów, przedstawimy topowe modele klimatyzatorów (Cooper&Hunter, Kaysun), pompy ciepła (C&H, Kaysun, Novean) oraz klimakonwektorów (Olimpia Splendid), a także innowacyjne rozwiązanie do zarządzania instalacjami grzewczymi. To idealna szansa dla specjalistów branżowych, instalatorów, architektów, czy projektantów wnętrz, aby zobaczyć na żywo, jak Erkul dostosowuje się do najnowszych trendów i oczekiwań klientów.

Targi ENEX i HVAC to także doskonała okazja, aby spotkać się z ekspertami firmy Erkul, uzyskać fachowe porady dotyczące produktów i rozwiązań, a także omówić potencjalne projekty i współpracę biznesową.

Nasz udział w targach to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych tą branżą. Zapraszamy do wspólnej podróży przez świat komfortu termicznego z Erkul sp. z o.o. na targach ENEX i HVAC!

Już dziś zaplanuj swój udział w targach i zostań gościem na naszym stoisku. Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia na targach.

Cooper&Hunter Poland
Warszawa, ul. Stanisława Bodycha 18
www.cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz