Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Modern Home System – grzanie zimą, chłodzenie latem

Firma świadczy usługi kompleksowe od audytu aż po montaż i obsługę posprzedażową. Specjalizuje się w rozwiązaniach systemów grzewczych jako producent i dystrybutor. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. W swojej pracy  Modern Home System stawia na profesjonalizm i współpracę. Dzięki zaangażowanym pracownikom posiadającym dużą wiedzę,  firma może zaoferować usługi na najwyższym poziomie

Modern Home System - grzanie zimą, chłodzenie latem
Modern Home System - grzanie zimą, chłodzenie latem [źródło: www.modernhomesystem.pl]

Modern Home System posiada wieloletnie doświadczenie poparte referencjami od klientów. Do tej pory firma działała w branży ogrzewania jako podmioty gospodarcze, a od niedawna jest na rynku jako spółka, łącząc swoje doświadczenie oraz chęci do zbudowania jednej z najbardziej popularnych marek w Polsce !

Zrób to z Modern Home System w 5 krokach:

Spotkanie z doradcą technicznym. Umówienie na spotkanie z Naszym doradcą gwarantuje, że otrzymasz fachową wiedzę i doradztwo na najwyższym poziomie.

Podpisanie umowy. Podpisując z Naszą firmą umowę, możesz być pewny kompleksowej usługi na najwyższym poziomie. Otrzymasz od Nas doradztwo, świetny produkt oraz obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie. Świadczymy gwarancję na terenie całej Polski. Jesteś Naszym Klientem, jesteś jednym z Nas!

Montaż. Kilka dni przed planowanym montażem zadzwonimy do Ciebie w celu dopasowania terminu montażu nowego urządzenia grzewczego. Czas trwania montażu to 1 do 2 dni i możesz cieszyć się Naszym uruchomionym produktem!

Omówienie potrzeb klienta. Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny od audytu aż po montaż nowego źródła ogrzewania. Doradzimy, uwzględnimy oczekiwania finansowe, techniczne i zaproponujemy optymalne rozwiązania.

Obsługa posprzedażowa. Świadczymy usługę posprzedażową na najwyższym poziomie! Będziemy przypominać o corocznym serwisie i dbać o Nasz wspólny produkt.

Innowacyjna technologia pomp ciepła 4Heat

Inwerterowe sterowanie sprężarką pompy ciepła 4Heat pozwala na optymalną pracę sprężarki dostosowując moc urządzenia do szybko zmieniającego się zapotrzebowania cieplnego. Daje to nawet 20% większą sprawność od pozostałych pomp ciepła. Szczególnie ważne jest to podczas bardzo mroźnej nocy nawet do -35 stopni i ciepłym słonecznym dniu, gdzie temperatura wzrasta do kilku stopni. Pompy 4Heat charakteryzują się wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, dzięki którym odznaczają się najwyższą klasą energetyczną. Niskie zużycie energetyczne możliwe jest dzięki m.in.: pełnej technologii inwerterowej, regulowanej wydajności sprężarki od 30% do 150% czy wysokiej jakości wymiennikowi ciepła ALFA LAVAL.

A9z9572e vm4sa4 250 1

Nieocenioną zaletą pomp ciepła od  Modern Home System jest możliwość ich wykorzystania do aktywnego chłodzenia latem. W tym celu każda z naszych pomp ma wbudowany specjalny zawór czterodrogowy. Odwracając kierunek tłoczenia sprężarki zmieniamy przepływ czynnika chłodniczego, a zarazem kierunek przepływu ciepła. Twoja rodzina będzie wdzięczna za ciepło, a sąsiedzi za cichą pracę. Przyjazna naturze i energooszczędna to cechy wyróżniające pompę ciepła 4Heat.

chlodzenie ogrzewanie

Niewielkie gabaryty, wysoka wydajność i cicha praca to doskonałość 4Heat

  • Cicha praca 4Silent. Specjalna konstrukcja łopatek wentylatora zapewniająca wydajniejszą i cichą pracę na poziomie 42 decybeli.
  • Przewód grzewczy. W jednostce zewnętrznej przewód grzewczy powodujący brak zamarzania skroplin.
  • Wi-Fi. Wbudowany moduł komunikacyjny Wi-Fi w standardzie.
  • Czujnik temperatury. Wbudowany czujnik temperatury zewnętrznej.
  • Aplikacja mobilna. Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji.

Zaufaj nam i wejdź na www.modernhomesystem.pl , aby poznać więcej szczegółów!

Źródło: modernhomesystem.pl

Modern Home System Sp. z o.o.
ul. Zwolińskiego 37,
96-200 Rawa Mazowiecka
tel. +48 22 230 25 21
e-mail: [email protected]
www.modernhomesystem.pl
https://www.facebook.com/ModernHSystem

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz