Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Jedna Firma – wiele możliwości

Od początku działalności firma Eko-Sept dążyła do tego, by w jednej firmie klient mógł uzyskać dostęp do nowoczesnych źródeł odnawialnej energii. Eko-Sept funkcjonuje od wielu lat na rynku polskim i zagranicznym – dzięki temu zdobyli bogate doświadczenie w doborze, montażu i serwisie pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji, kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych oraz przydomowych elektrowni wiatrowych.

Jedna Firma - wiele możliwości
Jedna Firma - wiele możliwości [źródło: www.eko-sept.pl]

Eko-Sept zajmuje się kompletnymi instalacjami CO, takimi jak kotłownie, rozdzielacze czy ogrzewanie podłogowe oraz posiada wszystkie certyfikaty autoryzacji, zarówno w zakresie serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego.

Fotowoltaika

Rozwój fotowoltaiki wciąż postępuje – energia słoneczna jest trzecim do wielkości źródłem energii odnawialnej. Wykorzystuje się ją zarówno do zasilania takich urządzeń jak zegarki czy lampy, ale również służy do ogrzewania pomieszczeń czy podgrzewania wody w budynkach. Korzystanie z naturalnych źródeł energii to nie tylko oszczędność – to także działanie, które wpływa na korzyść środowiska. Fotowoltaika jest procesem wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania.

Jak to działa? Podstawą takiej instalacji są ogniwa, które łączy się w moduły fotowoltaiczne. Grupa modułów z kolei tworzy panel. W ogniwach powstaje zjawisko fotowoltaiczne, podczas którego energia słoneczna przekształcana jest w prąd stały. Zamontowanie paneli na konstrukcji wsporczej zapewnia stabilność układu. Podczas zachmurzenia instalacja fotowoltaiczna wciąż pracuje – zmniejsza się tylko ilość energii elektrycznej. Szacowana efektywność przy całkowitym zachmurzeniu to około 10-20%, jednak przy częściowym – oscyluje pomiędzy 50 a 60%. Poprzez podłączenie do sieci możesz jednak stale korzystać z nadwyżek energii, która została

Firma Eko-sept oferuje kompleksową usługę projektu, montażu oraz serwisu paneli fotowoltaicznych. Umów się na niezobowiązujący audyt energetyczny i techniczny, podczas którego dowiesz się, jakiej mocy instalacji potrzebujesz, aby zniwelować rachunki za prąd. Nasi specjaliści omówią plan rozmieszczenia paneli fotowoltaicznych, maksymalnie wykorzystując potencjał dachu budynku.  Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja – zarówno dla gospodarstwa domowego czy biura, jak i dla środowiska. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o zadowolenie naszych klientów – dlatego gwarantujemy pomoc w doborze paneli, montaż i serwis. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne i ciesz się życiem bez rachunków za prąd! Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja – zarówno dla gospodarstwa domowego czy biura, jak i dla środowiska. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o zadowolenie naszych klientów – dlatego gwarantujemy pomoc w doborze paneli, montaż i serwis.

Klimatyzacja

Do niedawna jeszcze klimatyzacje w prywatnych przestrzeniach nie były często spotykane – jednak podnoszą one jakość mieszkania do tego stopnia, że powoli stają się niezbędne. W dodatku mogą mieć nieoceniony wpływ na oczyszczanie powietrza. To doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się problemami płucnymi i licznymi alergiami. Klimatyzator wspomaga filtrację, wyłapując szkodliwe cząstki – to sprawia, że powietrze pozbawiane jest wielu alergenów czy kurzu. Jest także doskonałym urządzeniem do walki z wilgocią w pomieszczeniach, usuwając jej nadmiar. System klimatyzacji zapewnia lepsze samopoczucie domowników i pracowników ze względu na optymalizację temperatury, co gwarantuje uczucie komfortu osób przebywających w pomieszczeniu. Rekuperacja to system służący do wymieniania zużytego, brudnego powietrza w Twoim domu na czyste, świeże, przy jednoczesnym odzyskiwaniu części zgromadzonego już ciepła. Mówiąc o rekuperacji często skupiamy się na kwestiach technicznych i ekonomicznych, zapominając często o jednej z największych korzyści jakie daje rekuperacja – zdrowiu. Otwarcie okna często wiąże się z napływem smogu, dymu, pyłu, alergenów i hałasu do mieszkania. Tutaj z pomocą przychodzi rekuperacja, która filtruje, czyści i ogrzewa powietrze napływające do środka. Eko-sept pracuje na systemie kanałów VENTIFLEX.

  • Brak korozji
  • 30-letnia gwarancja
  • Powłoka antystatyczna, przeciwgrzybiczna i antybakteryjna
  • Sposób rozprowadzenia przewodów gwarantujący niewielkie straty ciśnienia na instalacji
  • Estetyka instalacji
  • Czystość systemu podczas eksploatacji
  • Mała waga, a jednocześnie wysoka sztywność przewodów
  • Bardzo dobre właściwości akustyczne i izolacyjne
  • Higiena dostarczanego powietrza

Pompa ciepła

Pompa ciepła jest źródłem ciepła wykorzystującym energię odnawialną, czyli ciepło pochodzące z otoczenia – gruntu, wody lub powietrza. W przeciwieństwie do tradycyjnych paliw opałowych (węgiel, olej, gaz) ciepło pochodzące z natury ma zdolność regeneracji, nie można go zatem wyczerpać. Stąd bierze się ekologiczny charakter pomp ciepła. Można przyjąć, że pompy ciepła wykorzystując energię naturalną oddają ją w postaci ciepła za darmo. Nie są one jednakże samowystarczalne – do funkcjonowania potrzebują niewielkich nakładów energii elektrycznej. Pompa pobiera ciepło z powietrza, a następnie przetwarza je w układzie chłodniczym, po to, by oddać je wewnątrz domu w temperaturze umożliwiającej ogrzewanie oraz zapewnienie ciepłej wody. Eko-sept świadczy usługi kompleksowo, gwarantując opiekę na każdym etapie realizacji. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie i staramy się zadbać o jego satysfakcję – dlatego bezpłatnie pomagamy w doborze właściwego ogrzewania.

  • Audyt energetyczny
  • Indywidualna wycena
  • 5-letnia gwarancja na pompy ciepła marki Panasonic
  • Bezpłatny dobór ogrzewania podłogowego

Dział sprzedaży zapewnia fachową pomoc w prawidłowym doborze instalacji, która jest kluczem do efektywności i sprawności oszczędzania, a wykwalifikowana kadra instalatorów zajmuje się profesjonalnym montażem i serwisem, co zapewnia klientom stuprocentową satysfakcję i najwyższą jakość usług  na terenie całego Śląska. Ponadto Firma wykonuje audyty energetyczne.

Zaufaj nam i wejdź na www.eko-sept.pl, aby poznać więcej szczegółów!

źródło: eko-sept.pl

Eko-sept
41-711 Ruda Śląska, Bielszowice
531 924 935
[email protected]
www.eko-sept.pl 
https://www.facebook.com/sept.rudaslaska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz