Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Gruntowe pompy ciepła Nibe w super cenach od Eploo!

Gruntowe pompy ciepła to ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie do ogrzewania i chłodzenia budynków. W artykule przedstawiamy ich główne zalety.

Gruntowe pompy ciepła Nibe w super cenach od Eploo!
Gruntowe pompy ciepła Nibe w super cenach od Eploo! [źródło: www.eploo.pl]

Główne zalety gruntownych pomp ciepła to:

  • Wysoka efektywność energetyczna: Wykorzystują naturalne ciepło zgromadzone w gruncie, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji i ograniczenie zużycia energii.
  • Niska emisja CO2: Dzięki wykorzystaniu odnawialnego źródła energii, GWC ograniczają emisję szkodliwych gazów, co jest korzystne dla środowiska.
  • Wielofunkcyjność: Gruntowe pompy ciepła mogą również dostarczać chłodzenie w okresie letnim, działając w sposób odwrotny do ogrzewania.
  • Długa żywotność: Dzięki stabilnym warunkom gruntu, gruntowe pompy ciepła są bardziej trwałe niż tradycyjne systemy ogrzewania, co przekłada się na ich długotrwałą i niezawodną pracę.
  • Niski poziom hałasu: Gruntowe pompy ciepła są znacznie cichsze niż inne urządzenia grzewcze, co przyczynia się do komfortu użytkowników.

Pompa ciepła to zawsze opłacalna inwestycja, ponieważ stanowi jedyną dostępną technologię, która we współpracy z instalacjami OZE, takimi jak systemy fotowoltaiczne, umożliwia niemal darmowe ogrzewanie i chłodzenie budynków.

Jedne z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych, które pozwalają na oszczędzanie energii i redukcję emisji szkodliwych substancji, to pompy ciepła NIBE.

Przy okazji zakupu pompy można skorzystać z promocji “Kup pompę ciepła NIBE i zyskaj BEZPŁATNĄ 5-LETNIĄ GWARANCJĘ!” Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych korzystnych ofertach. Sprawdź naszą ofertę na www.eploo.pl  oraz  https://www.facebook.com/eploopl

 

Źródło: eploo.pl

Eploo Sp. z o.o.
Mazowiecka 11/49,
00-052 Warszawa
tel. 571500336
e-mail: [email protected]
www.eploo.pl
https://www.facebook.com/eploop

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz