Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Iglotech – Poznaj naszą historię!

W 2023 r. hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna Iglotech obchodzi wielki Jubileusz 30 lat istnienia na rynku. Było to 30 lat ciężkiej pracy, odważnych decyzji, lecz także lat pełnych wyzwań, sukcesów i rozwoju. Lat na przestrzeni, których firma ugruntowała pozycję lidera branży HVAC&R z szeroką ofertą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych oraz OZE.

Iglotech – Poznaj naszą historię!
Iglotech – Poznaj naszą historię!

Rok 1993 daje początek firmie, której założycielem byli Rafał Ostrowski i Leszek Bystrzycki. Hurtownia początkowo oferowała wyłącznie urządzenia z zakresu chłodnictwa. Jednak odważne decyzje, doświadczenie zdobyte na rynku oraz nieustępliwość szybko pozwoliły rozwinąć ofertę produktową i rozwinąć sieć dystrybucji o kolejne oddziały.

Zostaliśmy wyłącznymi dystrybutorami światowych marek, stworzyliśmy własną stację przetaczania czynników chłodniczych oraz rozpoczęliśmy produkcję stalowych elementów wentylacyjnych. Kolejnym krokiem milowym w naszej historii było poszerzenie oferty o pompy ciepła i powołanie centrum logistyczno-dystrybucyjnego o strategicznym znaczeniu. Wszystko to ugruntowało pozycję Iglotech na rynku.

Hurtownia blisko Ciebie

To dzięki determinacji i zaangażowaniu osiągamy ogromne sukcesy na rynku. Nasz firma jest miejscem, w którym Klienci mogą liczyć na fachową wiedzę, niezawodne produkty i doskonałą obsługę. Iglotech to Twój zaufany partner w branży HVAC&R.

Poznaj naszą historię!
www.iglotech.com

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz