Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Tournée Mistrzowskich Dni Otwartych w hurtowni Iglotech zakończone!

Podczas ostatnich dwóch miesięcy w hurtowni Iglotech odbyło się się kilkanaście spotkań w ramach Mistrzowskich Dni Otwartych. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony specjalistów branży HVAC&R, jak i entuzjastów technologii klimatyzacyjno-wentylacyjnej.

Tournée Mistrzowskich Dni Otwartych w hurtowni Iglotech zakończone!
Tournée Mistrzowskich Dni Otwartych w hurtowni Iglotech zakończone!

Spotkania te były wyjątkową okazją do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wzięcia udziału w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

2024 iglotech dni otwarte szkolenie 3

Eventy Iglotech w Bydgoszczy, Poznaniu, Toruniu, Grudziądzu, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Gdyni, Kwidzynie oraz we Wrocławiu pokazały, jak ważne jest łączenie wartości merytorycznej (szkolenia Wentylacja w praktyce oraz punkt konsultacyjny pomp ciepła) z elementami rozrywkowymi (jak Mistrzowskie Rozgrywki Indywidualne czy Mistrzostwa o Puchar hurtowni Iglotech). Tego typu wydarzenia nie tylko edukują, ale także integrują i motywują do dalszego rozwoju zawodowego. Iglotech pragnie podziękować wszystkim Instalatorom za ich obecność i zaangażowanie oraz zaprasza na kolejne edycje dni otwartych w swoich hurtowniach.

2024 iglotech mistrzowskie dni 3

Relacja z wydarzeń dostępna jest na stronie hurtowni  www.iglotech.com

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz