Reklama
http://www.multitherma.com/

Tecnair zaprezentował spersonalizowane rozwiązania typu Close Control na targach w Londynie

Specjalizująca się w dziedzinie klimatyzacji precyzyjnych, firma Tecnair należąca do grupy Panasonic, zaprezentowała swoje wysoce wydajne i niezawodne rozwiązania chłodzące dla wszystkich typów serwerowni i centrów komputerowych na targach Data Centre World w Londynie. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami firmy zaprojektowanymi z myślą o zróżnicowanych potrzebach profesjonalistów z centrów danych.

Tecnair zaprezentował spersonalizowane rozwiązania typu Close Control na targach w Londynie
Tecnair zaprezentował spersonalizowane rozwiązania typu Close Control na targach w Londynie

Dzięki nowej synergii między Tecnair i Panasonic, firma może teraz oferować rozwiązania obejmujące zarówno jednostki wewnętrzne z serii Techline, jak i kompatybilne jednostki zewnętrzne Panasonic PACi. Na stoisku Tecnair zaprezentowane zostały rozwiązania z zakresu jednostek Close Control, w tym wydajne, kompaktowe, obwodowe jednostki wewnętrzne z serii P, rzędowe jednostki z serii R oraz kompatybilne rozwiązania z jednostek zewnętrznych Panasonic PACi. Podczas prezentacji innowacyjnych i zrównoważonych technologii, odwiedzający mogli zapoznać się z wodorowymi ogniwami paliwowymi Panasonic, które stanowią bardziej ekologiczne rozwiązanie do produkcji energii.

W ubiegłym roku Tecnair stała się częścią rodziny Panasonic, co stanowi znaczący kamień milowy w rozwoju firmy. Wykorzystując trzy dekady specjalistycznej wiedzy branżowej, Tecnair dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania dla centrów danych, napędzane głęboką znajomością branży. Seria Techline uosabia to zobowiązanie, oferując zestaw czterech skrupulatnie opracowanych rozwiązań zaprojektowanych w celu spełnienia i przekroczenia wszystkich wymagań środowiskowych centrów danych z precyzją i niezawodnością.

Więcej na: stronie producenta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz