.
Reklama
https://kongresmove.pl/pl
.

Jak skutecznie wspierać procesy sprzedażowe w OZE?

Branża odnawialnych źródeł energii staje się jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów w Polsce. Zainteresowanie systemami OZE stale wzrasta, potencjalnych klientów przybywa, a na rynku pojawiają się kolejne konkurencyjne firmy. Naszą uwagę coraz częściej musimy dzielić między marketing a rozbudowanie i szkolenie zespołu handlowców. Coraz mniej czasu zostaje natomiast na skuteczną sprzedaż. Jest to jednak sytuacja, którą można rozwiązać za pomocą odpowiedniego narzędzia.

Jak skutecznie wspierać procesy sprzedażowe w OZE?
Jak skutecznie wspierać procesy sprzedażowe w OZE?

 

Reklama
oknonet.pl

Wybierz dobry CRM

Na rynku funkcjonuje wiele systemów typu CRM stworzonych z myślą o firmach zajmujących się instalacją fotowoltaiki oraz innych modułów OZE. Ich głównym celem jest wspieranie działań zespołu handlowców poprzez optymalizację procesów sprzedaży, ofertowania, a nawet montażu instalacji.

Jedną z takich aplikacji jest GreenCRM. Narzędzie zaprojektowane we współpracy z ekspertami branży fotowoltaicznej oferuje szereg funkcjonalności pozwalających na zautomatyzowanie i zoptymalizowanie pracy całego zespołu w firmie – od handlowców po monterów instalacji PV, cieplnych czy klimatyzacji. W jaki sposób jest to możliwe?

System pozwala użytkownikom m.in. na tworzenie przejrzystych list klientów, przygotowanie i zarządzanie procesami sprzedaży i kontaktów z klientem oraz wizualizację oferty na zdjęciu lub mapie. Narzędzie daje również możliwość uporządkowania plików i danych – system CRM zbiera wszystkie najważniejsze informacje na temat klientów w jednym miejscu. Dzięki czemu możemy w zaledwie kilka minut przygotować czytelne i kompletne oferty i umowy dla klientów. Handlowcy, zaoszczędzony w ten sposób czas, mogą poświęcić na budowanie relacji z obecnymi lub potencjalnymi klientami.

Jedna aplikacja do wszystkich modułów

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą różnych modułów OZE, rozsądnym wyborem będzie aplikacja pozwalająca na optymalizację procesów dla wszystkich oferowanych modułów w ramach jednego systemu i abonamentu. W przypadku GreenCRM do dyspozycji użytkowników oddany jest pakiet czterech modułów pozwalających na automatyzację sprzedaży fotowoltaiki, pomp ciepła, kotłów grzewczych oraz klimatyzacji. W efekcie otrzymujemy zestaw tych samych funkcjonalności pozwalających na wygodną, szybką i skuteczną obsługę klienta, niezależnie od jego potrzeb.

Dowiedz się więcej na: greencrm.io

Kontakt:
Piotr Mikrut Product Manager
tel.: +48 662 635 160
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz