.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Photon Energy Group uruchamia platformę e-commerce B2B

Photon Energy Technology CEE („PET CEE”), Spółka z Grupy Photon Energy zajmująca się hurtową dystrybucją komponentów fotowoltaicznych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej uruchomiła platformę B2B eCommerce.

Photon Energy Group uruchamia platformę e-commerce B2B
Photon Energy Group uruchamia platformę e-commerce B2B

Jako wiodący regionalny dystrybutor komponentów fotowoltaicznych z 13-letnim doświadczeniem, cieszymy się, że możemy dodać do naszych kanałów sprzedaży zupełnie nową platformę eCommerce. Uruchomienie tej platformy ma na celu transformację cyfrową naszego dotychczasowego zaangażowania na rynku komponentów PV, a także zwiększenie przejrzystości i łatwości współpracy z naszymi partnerami i klientami. Nowy kanał sprzedaży jest kluczowym elementem wzmacniania naszej pozycji jako wiodącego dostawcy modułów fotowoltaicznych, falowników i magazynów energii w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w warunkach dynamicznego wzrostu popytu – powiedział Georg Hotar, CEO Photon Energy Group.

Reklama
oknonet.pl

W ramach realizacji strategii cyfrowej transformacji Photon Energy Group, nowa, przyjazna dla użytkowników i dostępna 24/7 platforma on-line stanowi uzupełnienie tradycyjnych kanałów sprzedaży i umożliwia zwiększenie i dywersyfikację bazy klientów Spółki oraz minimalizację czasu i kosztów transakcyjnych dla instalatorów PV. Dotychczasowi klienci firmy zostaną przeniesieni na platformę automatycznie, a dołączanie i zatwierdzanie nowych klientów zajmować będzie w mniej niż 24 godziny.

Dla klientów B2B korzystanie z nowej platformy oznaczać będzie szereg korzyści w tym m.in:

  • Współpraca z wiarygodnym partnerem: Photon Energy Technology zajmuje się dystrybucją komponentów PV od 2009 roku, a w 2020 roku poszerzyła swoją ofertę handlową o systemy magazynowania energii.
  • Dostęp do produktów Tier 1: klienci mogą przeglądać szeroką gamę komponentów powszechnie uznanych producentów, od modułów fotowoltaicznych i falowników po magazyny energii i akcesoria. Photon Energy Technology dostarcza również komponenty do budowy instalacji własnych Grupy, dzięki czemu wykorzystuje efekty skali w wieloletniej współpracy z producentami Tier 1.
  • Informacje o dostępności i cenach w czasie rzeczywistym: platforma zapewnia w czasie rzeczywistym informacje dotyczące dostępności i cen produktów, a także ofert specjalnych.
  • Możliwość śledzenia przesyłek: zamówienia mogą być śledzone w czasie rzeczywistym.
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: klienci mogą składać zamówienia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca za pośrednictwem komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego.

Źródło: photonenergy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz