.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Elektryczne ogrzewacze STIEBEL ELTRON — zabezpiecz dom w ciepło podczas trudnego sezonu grzewczego

Sezon grzewczy trwa. Niestety, wiadomo już, że będzie to jeden z najtrudniejszych okresów dla wszystkich gospodarstw w Polsce i Europie od wielu lat. Sytuacja za wschodnią granicą jest wciąż niestabilna, co niesie za sobą fatalne skutki w całej szeroko pojętej energetyce. Dodatkowo stan ten wzmacniany jest przez trudności na rynku surowców. Rekordowe ceny węgla, gazu i paliwa nieustannie rosną. Coraz rzadziej dostępny jest węgiel wysokiej jakości, a dodatkowo wzrastają opłaty za energię elektryczną. W związku z niepewną sytuacją coraz częściej poszukiwane są alternatywne rozwiązania, które pozwolą na ogrzanie domu niedużym kosztem.

Elektryczne ogrzewacze STIEBEL ELTRON — zabezpiecz dom w ciepło podczas trudnego sezonu grzewczego
Elektryczne ogrzewacze STIEBEL ELTRON — zabezpiecz dom w ciepło podczas trudnego sezonu grzewczego

Eksperci STIEBEL ELTRON wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i przygotowali specjalną ofertę skutecznych i ekonomicznych urządzeń, które zabezpieczą dom w ciepło podczas tegorocznego sezonu grzewczego. Wszystko na to wskazuje, że w tym roku wykorzystanie energii elektrycznej do ogrzewania będzie najtańszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem.

Reklama
oknonet.pl

STIEBEL ELTRON to ceniony na całym świecie producent techniki domowej i zielonych technologii. Firma w swojej ofercie posiada wiele innowacyjnych urządzeń, które cechują się wysoką jakością, niezawodnością i zaufaniem wśród Klientów. STIEBEL ELTRON od dziesięcioleci doskonali technologię ogrzewania pomieszczeń za pomocą energii elektrycznej. To właśnie dlatego powstały wyjątkowe grzejniki konwekcyjne, piece akumulacyjne i konwektory elektryczne, które zapewniają ciepło w każdej sytuacji.

Konwektor – skuteczny, elektryczny i ekonomiczny ogrzewacz pomieszczeń

Konwektory z serii CWM M-F są łatwo dostępne i gotowe do użytku zaraz po zakupie. Wystarczy podłączyć je do gniazda i od razu zaczynają ogrzewać pomieszczenie. Bardzo dużą zaletą konwektorów STIEBEL ELTRON jest ich lekkość i zamontowane kółka, które pozwalają na swobodne ustawienie urządzenia w miejscu, gdzie potrzebne jest ciepło.

Wszystkie oferowane konwektory są bezpieczne, gdyż posiadają odporną i metalową obudowę, a także czujnik temperatury bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem, na który uwagę zwracają Użytkownicy, jest bezgłośna praca i łatwość w obsłudze.

Jednym z flagowych konwektorów STIEBEL ELTRON jest CWM 1500 M-F. To wyjątkowe urządzenie w kolorze białym waży zaledwie 6,5 kg. Jego wymiary to: wysokość 54,6 cm, szerokość 58,2 cm i głębokość 30,5 cm. Zakres grzania od 5 do aż 35 °C.

Piece akumulacyjne – przyjazny dla środowiska sposób ogrzewania

Piece akumulacyjne w ekologiczny sposób zamieniają energię elektryczną w ciepło bez żadnych strat. Montaż odbywa się bez większych potrzeb ingerencji w mieszkanie, czy też dom. Nowoczesne piece akumulacyjne STIEBEL ELTRON są wyjątkowo ciche i posiadają wysoką moc grzewczą. Urządzenie jest energooszczędne, dzięki inteligentnej automatyce ładowania C-Plus Technology.

Oferowane przez STIEBEL ELTRON piecie posiadają zintegrowany regulator temperatury pomieszczenia z programatorem tygodniowym i wykrywaniem otwartego okna. Urządzenia posiadają wyświetlacz LCD, dzięki czemu są łatwe w obsłudze.

Bądź gotowy na sezon grzewczy.

Wybierz sprawdzone urządzenia STIEBEL ELTRON, które zadbają o komfort w Twoim domu.

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

STIEBEL ELTRON POLSKA SP Z O O
Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 223956716
www:stiebel-eltron.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz