Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Panasonic łączy chłodzenie i oczyszczanie powietrza dzięki nowemu TZ ZKE

Japoński Panasonic rozszerza swoją ofertę klimatyzatorów o nowy, naścienny model TZ ZKE, który został wyposażony w technologię oczyszczania powietrza nanoe™ X. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pasować do nawet najmniejszych przestrzeni w każdym domu. Nowa jednostka oferuje inteligentny komfort w kompaktowej obudowie, oferując przy tym wysoką klasę efektywności energetycznej do A++ zarówno dla ogrzewania, jak i chłodzenia (dla jednostek o mocy 2 kW, 2,5 kW i 3,5 kW).

Panasonic łączy chłodzenie i oczyszczanie powietrza dzięki nowemu TZ ZKE
Panasonic łączy chłodzenie i oczyszczanie powietrza dzięki nowemu TZ ZKE

Innowacyjna technologia nanoe™ X firmy Panasonic wytwarza rodniki hydroksylowe, które w dużej ilości występują w naturze i mają zdolność hamowania rozwoju wielu rodzajów zanieczyszczeń i alergenów, w tym określonych wirusów i bakterii, a także zapachów, w celu czyszczenia i deodoryzacji powierzchni twardych, jak i tapicerowanych. Nanoe™ X działa niezależnie od ogrzewania i chłodzenia, nawet gdy urządzenie pracuje w trybie nawiewu, mając zdolność poprawiania jakości powietrza w pomieszczeniach 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Naścienne jednostki wewnętrzne (o mocy od 2 kW do 5 kW) mają kompaktową konstrukcję o szerokości zaledwie 779 mm. Pozwala to na większą elastyczność i więcej możliwości instalacji, na przykład w ograniczonej przestrzeni nad framugą drzwi. Obudowa i części jednostki zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o łatwej instalacji i serwisowaniu.

Aby zapewnić najwyższy komfort, TZ wyposażono w Aerowings firmy Panasonic, czyli dwie niezależne łopatki, które koncentrują przepływ powietrza, aby schłodzić pomieszczenie w jak najkrótszym czasie oraz pomagają równomiernie rozprowadzić powietrze w całym pomieszczeniu. Dwie łopatki Aerowing umożliwiają większą kontrolę nad kierunkiem przepływu powietrza, dzięki czemu żadne miejsce nie jest narażone na ciągły, lodowaty podmuch. Działa również na bardzo cichym poziomie zaledwie 20 dB(A), aby zapewnić minimalne rozpraszanie uwagi w domu.

Klimatyzator ma wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia łatwe połączenie z Internetem i oferuje zaawansowane, inteligentne sterowanie i sterowanie głosowe, które jest kompatybilne z wiodącymi asystentami głosowymi na rynku, . TZ jest kompatybilny z aplikacją Panasonic Comfort Cloud, która pozwala na łatwe zarządzanie wszystkimi funkcjami systemu za pomocą smartfona czy tabletu.. Pozwala ona na zwiększenie efektywności energetycznej i oszczędności kosztów dzięki możliwości zdalnego sterowania klimatyzatorami i monitorowania zużycia energii.

Jednostki są dostępne w 7 wydajnościach od 2 kW do 7 kW dla pojedynczej kombinacji split. Jednostki wewnętrzne są kompatybilne również z systemami Panasonic Multi split .

Więcej informacji na temat rozwiązań grzewczo-chłodniczych Panasonic można znaleźć na stronie internetowej producenta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz