Reklama
https://h2poland.com.pl/

OZE-Efekt firma od 14 lat działająca w branży energii odnawialnej

Firma OZE-Efekt prowadzona przez Pana Mariusz Markanycz jest jedną z pierwszych firm działających w powiecie szczecineckim. Pomimo upływu lat przedsiębiorstwo cieszy się dużym zainteresowaniem swoich usług. W realizowanych projektach Firma wykorzystuje sprzęt wysokiej jakości, co przekłada się na bezpieczeństwo, wydajność i długą żywotność projektowanych i wykonywanych instalacji.

OZE-efekt firma od 14 lat działająca w branży energii odnawialnej
OZE-efekt firma od 14 lat działająca w branży energii odnawialnej [źródło: www.oze-efekt.pl]

OZE-Efekt Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych, montażu pomp ciepła oraz systemów rekuperacji dla domów, gospodarstw rolnych i obiektów przemysłowych. Co ważne w 2020 roku zdobyli główną nagrodę w konkursie organizowanym przez PORT PC dla firm instalacyjnych na najlepszy przykład rozwiązania w ramach ogólnopolskiego programu „Dom bez rachunków” oraz I miejsce dla firmy Suntherm (teraz OZE-Efekt)  za projekt pt. „Dom z basenem w Wolinie” oraz „Dom bez rachunków w Szczecinku”

Reklama
oknonet.pl

OZE-Efekt jest firmą, która od 14 lat działa w branży energii odnawialnej i co roku stara się podnosić swoje kwalifikacje, by zdobywać nowe doświadczenia. W związku z tym poszerzyli swoją działalność o fotowoltaikę zintegrowaną z budynkiem – jest to idealne rozwiązanie dla Klientów ceniących nowoczesne techniki, niebanalny i futurystyczny wygląd własnego domu oraz otoczenia. Do ich usług należą również:

Klimatyzacja

OZE-Efekt korzysta ze sprzętu najwyższej jakości produkowanego głównie przez europejskie Firmy. Bazuje na modułach Firmy Aleo-Solar, która od ponad 20 lat produkuje panele fotowoltaiczne na terenie Niemiec. Sprawdzona technologia i produkcja, której głównym zamysłem jest trwałość produktów narażonych na niekorzystne warunki atmosferyczne przekłada się bezpośrednio na wysokie uzyski z instalacji PV nawet po wielu latach eksploracji.

W  instalacjach wykorzystują falowniki marki SMA, FRONIUS, SOLAR EDGE lub HUAWEI. Firma zapewnia, że w swojej działalności nie korzysta z chińskich zamienników i tańszych rozwiązań, ponieważ liczy się dla Nich trwałe i niezawodne działanie instalacji, tak aby Klient zyskał najwyższą korzyść z przetwarzanej energii słonecznej i również poczucie bezpieczeństwa.

Pompa ciepła

Firma w  realizacjach korzysta ze sprawdzonych urządzeń europejskich producentów. Montowane pompy ciepła szwedzkiej firmy NIBE, która od ponad 30 lat jest na rynku oraz niemieckiej firmy BOSH (JUNKERS).  Specjalizują się w instalacji zarówno gruntowych, jak i powietrznych pomp ciepła typu MONOBLOK i SPLIT. Oferowane urządzenia posiadają wysoką sprawność na rynku i wpisują się do programu dofinansowań „Czyste powietrze” – klasa energetyczna A+++.

Rekuperacja

Rekuperacja stanowi dopełnienie oferty obejmującej systemy odnawialnych źródeł energii. Rekuperacja powinna być obecnie obowiązkowym wyposażeniem nowo budowanego obiektu mieszkalnego. Tylko sprawna i wysoko wydajna wentylacja mechaniczna pomieszczeń z odzyskiem ciepła zapewni komfort oraz świeże i czyste powietrze w budynkach, które są obecnie bardzo szczelnie docieplane.

Źródło: oze-efekt.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz