Reklama
http://www.multitherma.com/

Grupa Iglotech ponownie na targach MCE w Mediolanie!

Grupa Iglotech ponownie zaprasza wszystkich zainteresowanych Instalatorów na swoje stoisko podczas największych targów branży HVAC&R w Europie. Już od 12 marca do 15 marca będzie czekać na Państwa w Fiera Milano, hala 7, stoisko nr Z.40. Spotkajmy się na MCE w Mediolanie!

Grupa Iglotech ponownie na targach MCE w Mediolanie!
Grupa Iglotech ponownie na targach MCE w Mediolanie!

Sprawdź co zaprezentuje Grupa Iglotech!

Produkcja elementów wentylacyjnych Forvent

Ekspozycja targowa Iglotech Group opierać się będzie na prezentacji stalowych elementów wentylacyjnych Forvent. Zaprezentujemy kompletną ofertę wentylacyjną – począwszy od kształtek i kanałów wentylacyjnych, przewodów, przepustnic, tłumików akustycznych aż do nawiewników czy anemostatów.

Hurtownia Iglotech jest producentem elementów wentylacyjnych Forvent. Posiada nowoczesny park maszynowy, który umożliwia precyzyjne wykonanie elementów najwyższej jakości. Przypominamy, że elementy wentylacyjne Forvent posiadają Krajową Ocenę Techniczną oraz Atest PZH.

Systemy klimatyzacji i pompy ciepła HEIKO

Dodatkowo podczas wystawy zaprezentowane zostaną systemy klimatyzacyjne HEIKO, zarówno w konfiguracji split, jak i urządzenia kasetonowe. Wśród zaprezentowanych na stoisku nowości znajdą się także pompy ciepła HEIKO THERMAL, Thermal Plus oraz POOL – czyli energooszczędne powietrzne pompy ciepła typu monoblok o klasie energooszczędności A+++, działające na ekologicznym czynniku R32.

Warto podkreślić, że pompy ciepła HEIKO posiadają certyfikat Keymark, a także zostały uwzględnione w różnego rodzaju programach dofinansowań do zakupu i montażu pomp ciepła. W Polsce znajdują się na lLiście zielonych Urządzeń i Materiałów, natomiast na rynku niemieckim można je zakupić z dofinansowaniem BAFA.

Szczegóły naszej obecności na największych w Europie targach poznasz na stronie www.iglotech.com oraz na naszych mediach społecznościowych!

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz