Reklama
http://www.multitherma.com/

Columbus zwiększył miesięczną sprzedaż pomp ciepła i magazynów energii

Spółka Columbus Energy podsumowała działalność we wrześniu. Jak wynika z raportu, miesięczna sprzedaż w Columbus utrzymuje się na stabilnym poziomie, z coraz większym udziałem pomp ciepła i magazynów energii w strukturze przychodów.

Columbus zwiększył miesięczną sprzedaż pomp ciepła i magazynów energii
Columbus zwiększył miesięczną sprzedaż pomp ciepła i magazynów energii

 

W minionym miesiącu Columbus Energy osiągnął ponad 41 mln zł przychodów, czyli porównywalnie do wyników w sierpniu. W strukturze przychodów Spółki aż 35% stanowi obecnie sprzedaż pomp ciepła i magazynów energii.

W ostatnim okresie obserwujemy mocny wzrost sprzedaży tych urządzeń, co wynika w dużej mierze z trudnej sytuacji na rynku energii. Nie tylko klienci indywidualni, ale również przedsiębiorstwa szukają ekonomicznych rozwiązań na rozpoczęty już sezon grzewczy – komentuje Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy S.A. – Z dużych pozytywnych wydarzeń minionego miesiąca warto przypomnieć uzyskanie przez Columbus warunków przyłączenia dla trzech magazynów energii, które po wybudowaniu będą dysponować mocą 400 MW i pojemnością 1600 MWh. Dzięki wsparciu naszego inwestora, kontynuujemy refinansowanie kredytów bankowych oraz inwestujemy w infrastrukturę odnawialnych źródeł energii. Odbudowuje się też powoli nasz biznes podstawowy, gdzie wróciliśmy do dobrej marżowości, której skala z miesiąca na miesiąc będzie się poprawiać. Równocześnie koncentrujemy się na tym, aby wkrótce mile zaskoczyć inwestorów i cały rynek kapitałowy.

Źródło: columbusenergy.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz