Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

GoodWe przedłuża gwarancję do 10 lat na falowniki hybrydowe i magazyny energii

GoodWe Technologies Co., Ltd. ("GoodWe") ogłasza nową promocję, która oferuje bezpłatne przedłużenie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii zainstalowanych na terenie UE.

GoodWe przedłuża gwarancję do 10 lat na falowniki hybrydowe i magazyny energii
GoodWe przedłuża gwarancję do 10 lat na falowniki hybrydowe i magazyny energii

Promocja obejmuje falowniki hybrydowe i magazyny energii GoodWe do zastosowań domowych o mocy do 10kW, uruchomione w okresie od 15 maja do 14 listopada 2023 roku. Dzięki 10-letniej gwarancji oferowanej w ramach kampanii, GoodWe nie tylko potwierdza swoje zaangażowanie w skupianie się na potrzebach klientów, ale również umacnia swoją pozycję jako dostawca domowych rozwiązań do magazynowania energii.

 

GoodWe nieustannie dąży do dostarczania produktów i rozwiązań, które generują trwałą wartość. Ta inicjatywa stanowi wyraz naszego silnego zobowiązania do jakości, niezawodności i długoterminowego wsparcia naszych klientów – mówi Ali Bouattour, Dyrektor Techniczny w GoodWe Europe GmbH.

Podczas gdy magazyny energii GoodWe serii Lynx F i Lynx F PLUS+ już posiadają 10-letnią gwarancję na produkt i wydajność, hybrydowe inwertery GoodWe objęte są 5-letnią gwarancją. Jednak, spełniając określone warunki opisane w promocji, klienci automatycznie otrzymują darmowe wydłużenie gwarancji do okresu 10 lat.

GoodWe niezwykle ceni zaangażowanie instalatorów, którzy przyjmują i wspierają innowacyjne rozwiązania firmy. Jako wyraz wdzięczności, promocja dotycząca 10-letniej gwarancji jest oferowana członkom programu lojalnościowego dla instalatorów, GoodWe PLUS+.

Źródło: GoodWe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz