Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Przeglądach wiosennych klimatyzacji

Za oknem sezon wiosenny w pełni, a to oznacza, że to doskonały moment na przegląd klimatyzacji! Czy zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego ten przegląd jest aż tak ważny?

Przeglądach wiosennych klimatyzacji
Przeglądach wiosennych klimatyzacji [źródło: www.airaddiction.pl]

 

Żywotność urządzenia
przeglądy dają Wam pewność, że Wasze urządzenie działa bezusterkowo, a jeżeli jakaś usterka wystąpi to serwisant będzie mógł ją sprawnie naprawić przed sezonem letnim. Dodatkowo, podnosimy wydajność urządzenia (cicha praca, pobieranie mniejszej energii).

Filtry
podczas przeglądu serwisant sprawdzi filtry i ich stan. Zabrudzony filtr spowoduje, że wszystkie bakterie i inne zarazki będziemy wdychać podczas pracy jednostki. Stan filtrów ma bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie!

Oczyszczanie
nie tylko filtry mogą być zabrudzone. Podczas serwisu wyczyszczona zostanie cała jednostka z pleśni, grzybów, wirusów i bakterii specjalnie przeznaczonymi do tego środkami.

Pamiętajcie, że częstotliwość serwisów powinna być wykonywana zgodnie z miejscem pracy urządzenia. Jeśli jednostka pracuje w bardziej zakurzonej i zabrudzonej przestrzeni, przeglądy powinny być wykonywane częściej.
Regularne serwisowanie klimatyzacji w swoim domu nie tylko przedłuży trwałość urządzenia, ale również pozytywnie wpłynie na jego efektywność i wydajność. Przede wszystkim jednak, utrzymanie czystej klimatyzacji oznacza zapewnienie czystego powietrza w Twoim domu wolnego nie tylko od kurzu i alergenów, lecz także bakterii, wirusów i grzybów, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź naszą ofertę na airaddiction.pl/oferta/ oraz  facebook.com/airaddictionwroclaw 

Źródło: airaddiction.pl

AirAddiction Instalacje Sp. z o. o.
ul. Rynek 60,
50-116 Wrocław
tel. +48 531 175 433
e-mail: [email protected]
www.airaddiction.pl
www.facebook.com/airaddictionwroclaw

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz