Reklama
http://www.multitherma.com/

Haier kontynuuje serię szkoleń online z systemów klimatyzacji!

Haier zaprasza na kolejne spotkania online, które kończyć się będą certyfikacją na poziomie Autoryzowanych Punktów Serwisowych. Zaawansowany poziom szkoleń oraz ich dostępność pomogą uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze systemów klimatyzacji. Na szkoleniu prócz kwestii technicznych będzie można przedyskutować aspekty efektywności energetycznej, w kontekście klimatyzatorów dedykowanych do ogrzewania takich jak NORDIC FLEXIS Plus, czy też ARCTIC FLEXIS Plus. Dodatkowo szkolenie pomoże w rozwijaniu umiejętności szybkiego reagowania na problemy związane z klimatyzacją i znajdowania efektywnych rozwiązań.

Haier kontynuuje serię szkoleń online z systemów klimatyzacji!
Haier kontynuuje serię szkoleń online z systemów klimatyzacji!

Szkolenia jak zawsze będą prowadzone przez doświadczonych ekspertów Haier z dziedziny klimatyzacji i odbywać się będą online, co pozwali uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo Haier zapewnia materiały szkoleniowe i dostęp do zasobów online tak aby uczestnicy mogli powrócić do materiału po zakończeniu kursu.

Dostępne terminy:

  • 13.10.2023 r.
  • 16.11.2023 r.

Aby zarejestrować się na szkolenie odwiedź stronę internetową www.haier-ac.pl

Nie przegap okazji, aby zdobyć solidną dawkę wiedzę i umiejętności z zakresu systemów klimatyzacji na najwyższym poziomie. Dołącz autoryzowanej sieci Partnerów Haier i podnieś swoje kompetencje w dziedzinie systemów klimatyzacji już dziś!

Refsystem Sp. z o.o.

ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
Tel. +48 723 737 378
E.mail: [email protected]

www.refsystem.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz