Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Klimakonwektory aroVAIR – uzupełnienie dla oferty pomp ciepła

W ofercie Vaillant znajdziemy szeroką gamę produktów-jednostki ścienne, kasetonowe, kanałowe i konsole, które służą jako kompletne rozwiązanie do chłodzenia i ogrzewania. Klimakonwektory są częścią rozwiązań systemowych w instalacjach z pompami ciepła.

Klimakonwektory Vaillant aroVAIR - uzupełnienie dla oferty pomp ciepła
Klimakonwektory Vaillant aroVAIR - uzupełnienie dla oferty pomp ciepła [Źródło: vaillant.pl]

Klimakonwektory stanowią alternatywę dla grzejników i urządzeń klimatyzacyjnych, a w połączeniu z pompami ciepła wpisują się w ekologiczne korzystanie z technologii odnawialnych źródeł energii. Zapewniają zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń. Jest to rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą chłodzić pomieszczeń poprzez ogrzewanie płaszczyznowe np. podłogowe, ścienne lub sufitowe.

W urządzeniach wysoki poziom komfortu cieplnego jest osiągany dzięki wymuszeniu przepływu powietrza przez wentylator. Klimakonwektory uzyskują dzięki temu wysoką efektywność energetyczną, pozwalając na obniżenie temperatury i wilgotności powietrza trybie chłodzenia, co zapewnia korzystne warunki pracy dla pompy ciepła.

Jednostka ścienna

Gama klimakonwektorów ściennych aroVAIR o różnych mocach odpowiada na wszystkie potrzeby oferują zrównoważoną klimatyzację mieszkań. Jego nowoczesny i elegancki wygląd ułatwia połączenie z wystrojem każdego wnętrza.

Zastosowanie: mieszkania, biura, obiekty usługowe

Jednostka kasetonowa

Gama kaset aroVAIR obejmuje różne moce, które dostosowują się do specyficznych potrzeb każdej instalacji. Dzięki czterem wylotom powietrza osiąga się jego optymalne rozprowadzanie, zapewniając maksymalny komfort.

Zastosowanie: biura, sklepy, hotele, kawiarnie

Jednostka typu konsola

aroVAIR obejmuje gamę konsol o różnych mocach i możliwościach montażu zarówno na podłodze (pozycja pionowa), jak i przy suficie (pozycja pozioma), dostosowujących się do potrzeb domów lub małych usługodawców. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu, ułatwiającemu dostęp i konserwację, gama ta posiada przyłącza hydrauliczne i elektryczne po jednej stronie. Wykonana jest z materiałów gwarantujących trwałość i wysokie walory estetyczne.

Zastosowanie: domy jednorodzinne

Jednostka kanałowa

Gama klimakonwektorów kanałowych aroVAIR o różnych mocach jest dedykowana dla małych instalacji w sektorze komercyjnym, dla biur czy apartamentów. Montaż klimakonwektorów jest realizowany dyskretnie w przestrzeni sufitu podwieszanego. Widoczne są tylko wloty powietrza. Posiada 4 różne poziomy ciśnienia w celu zmniejszenia hałasu i zapewnienia maksymalnego komfortu.

Zastosowanie: zastosowanie komercyjne

Źródło: vaillant.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz