Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Hydro-Term o montażu i zaletach klimatyzacji

Systemy klimatyzacji są coraz częściej montowane nie tylko w budynkach biurowych i komercyjnych, ale także w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Powodem tego jest rosnąca opłacalność inwestycji, determinowana niskimi cenami i wysoką wydajnością urządzeń.

Hydro-Term o montażu i zaletach klimatyzacji
Hydro-Term o montażu i zaletach klimatyzacji [źródło: www.hydroterm.rzeszow.pl]

Oferta firmy Hydro-Term obejmuje umocowanie i połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, wykonanie przewiertów, odprowadzenie skroplin, podłączenie do instalacji elektrycznej, sprawdzenie szczelności oraz uruchomienie systemu.

Reklama
oknonet.pl

Korzyści z zamontowania klimatyzacji:

Średnia roczna temperatura powietrza na świecie stale rośnie. To sprawia, że system klimatyzacji w upalne letnie dni jest prawdziwym zbawieniem. Od lat montujemy systemy klimatyzacji w sklepach, biurach i innych budynkach użyteczności publicznej. Coraz większa liczba osób decyduje się na montaż klimatyzacji w domach.

Lepsza jakość powietrzaKomfort termiczny

  • Wilgotność powietrza dopasowana do potrzeb
  • Oczyszczanie powietrza
  • Jonizacja powietrza
  • Korzyści zdrowotne

Klimatyzatory cyrkulują i filtrują powietrze, usuwając zanieczyszczenia z powietrza. Jest to szczególnie ważne dla osób, które cierpią na alergie i astmę, ponieważ minimalizuje czynniki drażniące, które wywołują ataki. Jest to jednak prawdą tylko wtedy, gdy system jest czysty, a filtry są regularnie wymieniane.

Mniej insektów w domu
Stosowanie klimatyzacji zamiast tradycyjnej metody wietrzenia pomieszczeń (uchylanie okien) zapobiega przedostawaniu się do pomieszczeń owadów. Owady potrafią być irytujące i męczące, ale również niebezpieczne dla alergików.

Lepsze warunki do pracy w domu
W dzisiejszych czasach wiele osób pracuje zdalnie (z domu). Zachowanie odpowiednich warunków termicznych w pomieszczeniu wpływa na wydajność pracy. Według badań, w pomieszczeniach, które są klimatyzowane, ludzie pracują efektywniej i podejmują lepsze decyzje.

Spokojny sen
Istotnym czynnikiem wpływającym na zasypianie i sen jest również wewnętrzna temperatura ciała. Zbyt gorące (lub zbyt zimne) pomieszczenie zakłóca naturalną regulację temperatury ciała, która ma bezpośredni wpływ na jakość snu człowieka. System klimatyzacji pozwala dostosować temperaturę otoczenia do potrzeb, dzięki czemu łatwiej zaśniemy, a sen będzie spokojniejszy.

Wilgoć
Ciepło, a zwłaszcza często towarzysząca mu wilgoć, może mieć negatywny wpływ na wszelkiego rodzaju meble. Drewno nabiera i traci wilgoć wraz z otaczającym je powietrzem, co z czasem prowadzi do jego zniszczenia. Skóra również pochłania wilgoć, co w końcu może spowodować jej zgnicie. Każda tkanina jest podatna na pleśń, która rozprzestrzenia się gwałtownie w wilgotnym środowisku. Klimatyzatory pozwalają zachować optymalną wilgotność w pomieszczeniach, dzięki czemu nasze meble dłużej zachowają swój blask.

Źródło: hydroterm.rzeszow.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz