Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Sunday Polska nawiązał współpracę z brokerem finansowym Lendi

Sunday Polska, jeden z liderów branży w obszarze fotowoltaiki, nawiązał współpracę z Lendi, brokerem finansowym. Lendi uzupełniło ofertę i poza produktami finansowymi będzie sprzedawało także rozwiązania fotowoltaiczne. Od teraz, każdy, kto planuje inwestycje w panele fotowoltaiczne, może uzyskać informacje o warunkach inwestycji oraz podpisać umowę u ponad 850 ekspertów kredytowych Lendi w całej Polsce.

Nabór do programu „Mój Prąd” rusza 1 lipca 2021 r.
Nabór do programu „Mój Prąd” rusza 1 lipca 2021 r. [Źródło: cire.pl]

Jak pokazuje ostanie badanie, przeprowadzone w tym roku przez Instytut Badawczy ASM dla Sunday Polska, ponad 60% właścicieli domów jednorodzinnych w Polsce planuje inwestycję w instalację fotowoltaiczną. W odpowiedzi na to wzmożone zainteresowanie energią słoneczną Sunday Polska oraz Lendi zawarły partnerstwo w celu zapewnienia lepszego dostępu potencjalnych klientów do technologii fotowoltaicznej.

Broker finansowy – Lendi – został autoryzowanym partnerem Sunday, a tym samym do sieci partnerskiej Sunday Polska dołączy ponad 850 ekspertów kredytowych Lendi w całej Polsce, którzy poza kredytami będą oferować także rozwiązania fotowoltaiczne. Jest to spore udogodnienie dla potencjalnych inwestorów w energię słoneczną, którzy dzięki sieci handlowej Lendi uzyskają szeroki dostęp do informacji o warunkach inwestycji w energię słoneczną.

Nawiązanie współpracy z Lendi z jednej strony jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom naszych wspólnych klientów, a z drugiej pozwala rozwinąć komplementarnie ofertę usług naszego partnera biznesowego. Szeroka sieć placówek franczyzowych Lendi gwarantuje nam zapewnienie bardziej dostępnej sprzedaży oraz lepszej obsługi naszych klientów. Jesteśmy z tego niezmiernie dumni, że Sunday Polska dzięki współpracy z Lendi może zaoferować jeszcze bardziej dopasowaną ofertę, zawierającą bezpłatny audyt, wizualizacje, wsparcie związane z finansowaniem oraz montaż i opiekę po-inwestycyjną na tak szeroką skalę – mówi Damian Cymbała, dyrektor rozwoju sprzedaży, Sunday Polska.

 

Lendi specjalizuje się w dostarczaniu komplementarnej usługi finansowej, konstruowanej z myślą o zmieniających się potrzebach rynku. Żywo reagujemy na oczekiwania klientów, a w związku z obserwowanym przez nas wzrostem zainteresowania fotowoltaiką, podjęcie partnerskiej współpracy z Sunday Polska jest naturalnym kierunkiem rozwoju. Ta inicjatywa jest również wypadkową naszego uznania dla wieloletniego doświadczenia Sunday w dostarczaniu rozwiązań fotowoltaicznych oraz doskonałej opinii, jaką firma cieszy się na rynku. W tym opinii sieci naszych ekspertów. Niewątpliwym atutem Sunday jest również pełen pasji, otwartości i elastyczności zespół oraz gruntowna i wszechstronna wiedza specjalistów – mówi Emilia Kłos, dyrektor Departamentu Kredytów Firmowych, Lendi.

Podjęta współpraca jest przykładem kooperacji dostawcy technologii fotowoltaicznej oraz firmy pomagającej uzyskać finansowanie inwestycji w zieloną energię.

Źródło: media.sundaypolska.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz