.
Reklama
https://powermeetings.eu/
.

Przenośna stacja zasilająca do użytku domowego EcoFlow

EcoFlow, firma opracowująca rozwiązania z zakresu przenośnego zasilania i energii odnawialnej, wprowadziła na rynek przeznaczoną do użytku domowego przenośną stację zasilającą i ekosystem EcoFlow DELTA Pro.

Przenośna stacja zasilająca do użytku domowego EcoFlow
Przenośna stacja zasilająca do użytku domowego EcoFlow [Źródło: pap-mediaroom.pl]

Dzięki możliwości zwiększenia pojemności do 25 kWh stację zasilającą DELTA Pro można w pełni naładować w mniej niż 2 godziny. Stanowi ona pierwsze tego typu rozwiązanie w branży wykorzystujące wiele źródeł energii. Pełny ekosystem ma odpowiednio dużo mocy, aby na jednym ładowaniu w sytuacji awaryjnej zaspokoić około tygodniowe zapotrzebowanie na energię przeciętnej rodziny.

Reklama
oknonet.pl

 

Ekstremalne zjawiska atmosferyczne i niestabilność sieci energetycznej skłaniają ludzi do przejęcia większej kontroli nad rozwiązaniami energetycznymi stosowanymi w ich domach. Ekosystem EcoFlow DELTA Pro został zaprojektowany głównie z myślą o dwóch scenariuszach użytkowania, a mianowicie: zapewnieniu zasilania awaryjnego podczas przerw w dostawie prądu oraz lepszego monitorowania i kontroli codziennego zużycia energii, a tym samym obniżenia rachunków za prąd – powiedział Thomas Chen, dyrektor ds. badań i rozwoju w EcoFlow.

Rozbudowa ekosystemu i możliwość zwiększenia pojemności

EcoFlow DELTA Pro oferuje jedne z największych na rynku możliwości w zakresie zwiększenia pojemności stacji z poziomu wyjściowego 3,6kWh do 10,8kWh przy zastosowaniu dwóch dodatkowych stacji lub do 25kWh w przypadku użycia produktów tworzących pełny ekosystem, takich jak panel zarządzania Smart Home i inteligentne generatory.

Najszybsze ładowanie w branży

EcoFlow DELTA Pro zapewnia nie tylko najkrótszy czas ładowania wśród wszystkich stacji zasilania na świecie, ale jest również pierwszą przenośną stacją, którą można ładować poprzez stacje ładowania i która wykorzystuje wiele źródeł energii: sieć energetyczną, energię słoneczną, wiatrową i gaz.

Stację EcoFlow DELTA Pro można ładować za pomocą stacji ładowania o mocy 3000 W, a ponadto obsługuje ona inteligentny panel zarządzania Smart Home EcoFlow lub gniazda 240 V. Co więcej, moc wejściowa EcoFlow DELTA Pro może zostać zwiększona do 6000W przy użyciu dodatkowej stacji Smart Extra z wykorzystaniem ładowania słonecznego i inteligentnego generatora, co umożliwia pełne naładowanie EcoFlow DELTA Pro w ciągu dwóch godzin.

Zamówienia w przedsprzedaży można składać już teraz za pośrednictwem portalu Kickstarter. Kupujący otrzymają produkty pod koniec listopada bieżącego roku.

Źródło:  pap-mediaroom.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz